Paris, France

2 tipy na krásné poznávací zájezdy

Léto se pomalu blíží a v případě, že se nechcete pouze válet u mořských břehů, rozhodně se vyplatí najít nějaký zajímavý poznávací zájezd. Vyrazit lze v podstatě kamkoli. V potaz je třeba brát hlavně ekonomické hledisko a také bezpečnost. Oba dva tyto faktory v sobě skrývají především evropské země. Vyrazit se vyplatí právě do některé z evropských metropolí. My se zaměříme na dvě – francouzskou a italskou. Zároveň doporučíme i cestovní kancelář nabízející skvělé poznávací zájezdy mířící nejen do Francie a Itálie.

By: Alejandro

Romantické město milenců

Chtěla byste zažít krásu metropole Francie na vlastí kůži? Není divu. Poznávací zájezd Paříž určitě dokáže nabídnout spousty nezapomenutelných zážitků. Vyrazit se vyplatí stoprocentně do slavného a legendami opředeného muzeu v Louvru. Co by to bylo za prohlídku Paříže, kdybyste se nevydali s přítelem či manželem i na Eiffelovu věž. Zapomenout bychom neměli ani na krásné romantické zámky na řekách Rhoně a Seině. Víte, kde sídlili slavní francouzští panovníci? Přece ve Versailles. Prohlídka tohoto krásného komplexu vás zavede mezi skutečnou smetánku dob minulých. Jestliže milujete nakupování a futuristickou architekturu, pak doporučujeme nákupní centrum La Défense.

Obdivuhodné antické památky

Období starověkého Řecka a Říma je pro mnohé lákavé hlavně spoustou tradičních památek. Naším druhým tipem je centrum všeho dění jak v období antiky, tak i raného středověku. Ano, řeč je o Římu. Poznávací zájezdy Řím nabídnou především návštěvu památek, mezi které patří Forum Romanum, správní budovy a chrámy slavné říše anebo bojová aréna, v níž se utkávali gladiátoři pro potěšení císařů. Koloseum je skutečně úžasné a až přímo na místě uzříte jeho monumentálnost.

Líbí se vám některá ze zmiňovaných destinací? Podívejte se na nabídku společnosti Redok Travel. Na webových stránkách redok.cz si můžete vybrat i z poznávacích zájezdů do spousty jiných koutů světa.