Uuuu

3 důvody, proč si na montáž nábytku najmout profesionála

Montáž nábytku by vám měl ulehčit manuál.  Jenže co když zapomenete na šroubek nebo něco špatně upevníte? Nic takového se nestane, pokud najmete profesionála.

Montáž skříně vypadá jako jednoduchá záležitost. Jako rychlovka, kterou zvládne každý. Tedy alespoň do chvíle, kdy před sebou neuvidíte jednotlivé části. Spojit je dohromady s pomocí manuálu a šroubováku dokážou jen ti největší šikulové. Proč se tedy stresovat? Najměte si někoho, vám montáž nábytku zajistí. A tady máte tři důvody, proč byste montáž měli nechat na odborníkovi.

Ušetříte spoustu času

Prohlížení manuálu a hledání správné součástky. A takto pořád dokola. Poté se podíváte na hodiny a zjistíte, že jste za celé odpoledne skoro nic neudělali. Pokud si ale najmete řemeslníka, hodinového manžela, poradí si s touto činností mnohem rychleji.

Hodinový manžel už má podobných montáží za sebou desítky, ne-li stovky. Očekávat tedy můžete rychlý a hladký průběh. A také kvalitně odvedenou práci, která se podepíše v životnosti nábytku. Nemusíte se bát, že by se vám ještě té noci rozpadl.

Kvalitně sestavený nábytek

Pokud montáž nábytku bude obstarávat někdo nezkušený, nebudete mít jistotu, že veškeré části budou držet pevně při sobě. Představte si, že byste si poličku rovnou zavěsili na zeď a zaplnili knihami. V noci by vás pak probudil nepříjemný hluk, načež byste zjistili, že se rozpadla.

Nejenže by vám tento scénář přidělal množství práce. Vlivem pádu a špatné montáže byste přišli i o záruku. Pád plnou silou na zem by totiž zřejmě poškodil „životně důležité“ části a poličku už byste nikdy nedali dohromady.

Ušetříte za nářadí

Pokud běžně nepoužíváte vrtačku, šroubovák a další potřebné nářadí, zřejmě jej ani nebudete mít doma. Hodinový manžel si pro montáž nábytku přiveze vlastní nářadí. Díky tomu ušetříte za jeho nákup i případný pronájem, který je v dnešních dnech taktéž možný.