Obr6

Americká nebankovní hypotéka – peníze na cokoliv

Chybí vám peníze na bydlení, dovolenou či nové auto? Potřebujete kromě radostí řešit i finanční starosti jako nevýhodné půjčky a další dluhy? Na všechny radosti i starosti je nejlepším řešením americká nebankovní hypotéka, kterou vyřídíte snadno a rychle.

Řešíte svoji finanční situaci a jen malá částka by vám nepomohla? Brali byste hypotéku, ale nejlépe bezúčelnou? Pokud jste doposud mysleli, že je to bez šance, tak vás mile překvapí, že i hypotéka může být bezúčelná, a ne pouze na bydlení.

Jedná se o americkou hypotéku, která patří k nejoblíbenějším finančním produktům jak u bankovních, tak i u nebankovních společností. Výhodou je, že není určena pouze na bydlení a na základě zástavy nemovitosti můžete peníze využít na cokoliv a bez toho, abyste museli dokládat účel.

Pokud chcete o tento produkt žádat v bance, tak se připravte na to, že k žádosti budete muset přiložit potvrzení o vašich příjmech a také musíte mít čistý registr dlužníků. Pokud tyto podmínky nesplňujete, tak americká nebankovní hypotéka bude pro vás snadněji dosažitelná.

Nebankovní společnosti totiž ve spoustě případů nepožadují doložení příjmů a nelustrují ani bankovní či nebankovní registry dlužníků. Na peníze z hypotečního úvěru si tak můžou přijít i klienti, kteří řeší dluhy, nevýhodné půjčky či dokonce exekuce.

Podmínkou pro získání je zástava nemovitosti ve prospěch dané společnosti. Maximální výše částky je ovlivněna tržní hodnotou nemovitosti a některé společnosti nabízejí 100% hypotéka. Pro žadatele to následně znamená, že můžou financovat celý svůj záměr, a to od bydlení až po dovolenou, nové auto či vyplacení dluhů.

Dobrá zpráva je také fakt, že mnohé nebankovní společnosti nabízejí pomocnou ruku i klientům, kteří řeší exekuce či dražby. A také těm, kteří potřebují vyřešit nevýhodné úvěry a půjčky. Řešení následně přichází formou konsolidace.

Dobu splatnosti si domluvíte ještě před podepsáním smlouvy o hypotéce a maximální možnost je 20 až 30 let. A samozřejmě i s možností předčasného splacení.

Po nebankovních hypotékách sahají samozřejmě nejen klienti, kteří mají nějaký problém, ale také ti klienti, kteří mají vysoké příjmy, můžou je doložit a nemají záznam v registrech dlužníků. Vyhovující je totiž také doba vyřízení, která je kratší než v bankách.