bokeh-2594745_1280

Anežka: Chtěla jsem pestřejší milování. Z mých návrhů byl manžel tak mimo, že se mnou nechce spát vůbec

Nechtěla jsem, aby byl náš sex nudný a tak jsem navrhla nějaké zpestření. Byla to velká chyba, kvůli kterému se s mužem nemilujeme už vůbec. Tedy, já bych chtěla, ale on odmítá. Když se ho zeptám na důvod, je to prý právě má snaha o novinky, se kterými jsem přišla. Přitom to dle mého nebylo nic hrozného a šlo spíše o pár běžných věcí, které nejsou nijak ujeté. Můj manžel se na to bohužel kouká trochu jinak.

Nechtěla jsem nudu

Milování s partnerem bylo vždy super, ale poslední dobou už se z něho stávala nuda. Stále stejný průběh, stále stejné polohy, stále jenom naše ložnice. Snad všechny partnerské příručky uvádějí, že je vhodné začít experimentovat a tak si sex zpestřit. I to jsem navrhla a manžel v první chvíli souhlasil. A pokračoval otázkou, jak bych si to představovala. Asi byla chyba mu odpovídat. Měla jsem mlčet, nebo chtít odpověď nejprve po něm.

Zdroj obrázku: Pixabay

Mé nápady ho zcela vyděsily

Měla jsem pár plánů, jak by se dala naše ložnice okořenit. Zahrnovalo to běžné erotické pomůcky, ale také sexy oblečky, nebo pouta. Nic, co by se běžně neprodávalo v obchodech a na internetu. Rozhodně jsem nechtěla žádné sado-maso, svazovací techniky, nebo střídání partnerů. Jenom pár běžných novinek. Myslela jsem si, že to můj muž přijme s potěšením. Nestalo se tak.

Zcela opačná reakce

Když jsem muži vše řekla, viděla jsem, jak je zaražený. Až po chvíli mi řekl, že mě vůbec nepoznává. Že nechápe, že jsem až tak úchylná a že mi běžný sex nedostačuje. Snažila jsem se mu vysvětlit, že je to s ním skvělé a že různé novinky nejsou na škodu. Ale je tvrdohlavý a trval si na svém. A od té doby sex dokonce i odmítá, s tím, že nechce, abych se s ním nudila jako doposud, když mám takto ujeté představy. Nyní mám pocit, že jsem měla nechat vše radši plynout a užívat si příjemně-průměrného, než chtít něco více. Bohužel, na tyto úvahy je už pozdě.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.