feminela.cz_trenyrkarna_cz_nahledovy

Blíží se Vánoce. Chlapa zaručeně potěšíte značkovými spodky!

Léto končí, podzim sletí jako voda a najednou budete opět sedět u štědrovečerní tabule. Co bude následovat, je čistě ve vaší režii. Že letos nemáte na rozhazování vůbec čas, nevadí. Partnerovi můžete udělat radost i poměrně levným dárkem – třeba značkovým spodním prádlem. Možná se budete divit, ale průzkumy prokázaly, že se muži na nové spodky těší. A když si dáte na výběru záležet, určitě nešlápnete vedle.

Žádné klišé, naopak!

Opravdu bude mít radost, až na něj z úhledně zabaleného balíčku vykoukne spodní prádlo? Záleží na tom, po jaké značce sáhnete. Vsadíte-li na luxusní pánské prádlo Calvin Klein, zaručeně zabodujete.

Průměrný český muž není již fashion ignorant, jako tomu bylo v minulosti. Pánové naopak moc dobře vědí, že kvalitní spodní prádlo je ve všech směrech lepší než laciný šunt z tržnice odnaproti. S takovým byste u muže svého srdce zabodovala jen těžko.

Pokud máte po boku chlapa s nulovým vztahem k módě, nezoufejte. Berte to jako příležitost ke změně. Až si na sebe vezme stylové boxerky Tommy Hilfiger, bude si připadat jako módní ikona. Anebo tak bude připadat vám. Tak či tak, nic ho nebude tlačit, řezat ani tahat – perfektně střižené spodky mu sednou jako ulité.

Trenýrky, nebo trenky?

Důvody, proč milovanému partnerovi položit pod stromeček krabičku s prémiovým spodním prádlem, již znáte. Ale možná vám vrtá hlavou, jestli jsou lepší trenýrky, nebo boxerky. Jednoduchá rada zní – nenápadně se svého partnera zeptejte na to, v čem se cítí lépe. Anebo se řiďte tím, co obvykle nosí. K trenýrkám většinou inklinují volnomyšlenkáři, boxerky preferují sportovněji založení jedinci. A pamatujte, že mnohem důležitější než střih je správná velikost.

Všechny značky, které stojí za vaši pozornost, seženete na jednom místě na www.trenyrkarna.cz. Prodejce nabízí široké spektrum prádla a trenýrky až do velikosti 10 XL. Navíc si zboží můžete okouknout osobně v kamenné prodejně v Praze.