Boubelky mají často problém s výběrem oblečení, ale s těmito osvědčenými kousky budou vždy středem pozornosti

Stačí si projít obchody s oblečením a každý hned vidí, na koho návrháři outfitů cílí. Jsou to vesměs štíhlé ženy, s maximálně pár kily navíc. Boubelky tak mají často problém vybrat si to pravé. Tak, aby oblečení splňovalo dva důležité parametry – aby se v něm žena cítila dobře a skvěle v něm vypadala. Jak se správně obléct, pokud máte nějaké to kilo navíc? S těmito outfity chybu neuděláte.

Kostým

Když si žena kypřejších tvarů obleče dobře padnoucí kostým, je to v podstatě sázka na jistotu. Do společnosti je vhodnou volbou tmavý odstín, zatímco v případě volnočasového outfitu není na škodu vsadit i na výraznější barvy, nejlépe z lehčích a také pohodlnějších materiálů.

Džíny

Klasické džínové kalhoty jsou sázkou na jistotu v případě pohodlného volnočasového outfitu. Je pravdou, že některé střihy jako slim fit jsou pro boubelky zapovězené, ale ty klasické by jim měly bez problémů padnout. Výhodou džínových kalhot je především jejich univerzálnost. Jak v tom, kam si je obléct, tak v tom, s čím se dají kombinovat.

Kardigan

Pro podzimní chladnější dny jasná volba. Rozhodně se není třeba obávat různých výraznějších odstínů. Výhodou tohoto svršku je jeho dvojnásobná praktičnost. Nejenom, že v chladnějších dnech zahřeje. V případě potřeby vám pomůže zakrýt u určité nedokonalosti vašeho těla, pokud je vaším cílem zajistit, aby nepřitahovaly velkou pozornost.

 

Zavinovací svršek

Může se jednat po lehčí a volnější halenku se zavinovacím střihem, nebo také šaty, jejichž horní část bude řešena tímto způsobem. Na boubelkách bude tento střih působit velmi povedeným dojmem. Nehledě na celkovou pohodlnost při nošení. Výhodou zmíněné halenky je rozhodně její široká možnost kombinací s ostatním outfitem.

Delší sukně

Ani boubelky se nemusí bát sukní. Stačí jenom zvolit správný střih a délku. Upnuté minisukně pochopitelně nejsou tím pravým, ale delší volnější sukně, doplněná vzory či ozdobnými volánky může být zajímavá a dobře padnoucí volba.

Zdroj: Life Hacks