České ženy ví, jak potěšit chlapa: pořádnou flákotou masa. Nepohrdnou klasikou ani burgerem

I když panuje názor, že dnešní muži už nejí jen masité pokrmy a v chutích jsou mnohdy vybíravější než ženy, přesto byste byli překvapeni, že některá jídla s masem jednoduše milovat nepřestanou. Pojďte se seznámit s pokrmy, které muži na talíři ocení a které prostě nevyjdou z kulinářské módy. Co tedy muži nejraději jedí?

Česko zemí masa?

V každé zemi mají lidé svá oblíbená jídla. Češi jsou známí tím, že milují masitá jídla doplněná zlatým mokem. Třeba takové pečené kuře s rýží je jistota, na kterou můžete vsadit. Příloha už takovou roli nehraje. Pokud je kuře pěkně křupavé, mohou ho doplňovat i brambory, hranolky, s přimhouřením oka i salát. Pak tu máme vepřo knedlo zelo, pečená žebra, stehna, steaky apod. Neexistují muži, kteří by takovým pokrmem pohrdli. Možná teda jen zapřisáhlí vegetariáni.

Zdroj obrázku: Pixabay

Léto je měsíc grilování

V létě, když je grilovací sezóna v plném proudu, si pánové užívají svoje místo venku na zahradě u grilu. V tomhle období hrdě postávají u svých ploten a připravují speciality, se kterými se budou moci pochlubit buď u rodinného stolu, nebo na party s přáteli. Na grilu nemusí skončit jen dobře vybrané klobásy, své místo tam má i naložená vepřová krkovička, slanina nebo steaky. Vlastně na grilu lze připravit skoro všechno, někdy i obyčejnou zeleninu, která dokáže nedělní stůl příjemně ozvláštnit.

Zdroj obrázku: Pixabay

Burger je king

A konečně přichází řeč i na burgery, krále rychlých občerstvení. Který chlap by se nechal přemlouvat, když se může stavit na pořádný burger s hranolky. Hádat se pak už můžete jen o tom, která restaurace či rychlé občerstvení dělá ty nejlepší burgery. Surovin, ze kterých jsou připravovány, je nepřeberné množství, a pokud burgery milujete, určitě dobře víte, že jejich variací může být spousta. Pokud chcete zaimprovizovat, připravte si nějaký i doma. Budete znát dobře jeho složení a navíc může být mnohem zdravější a levnější.