Sil

Cesta za dobrodružstvím a dětskými hrami

Venku začíná krásné letní počasí, a to láká ven do přírody a za dobrodružstvím. Hledáte inspiraci, kam na výlet s rodinou, anebo s přáteli a nevíte, kam se máte obrátit? Na stránkách Ven každý den najdete spoustu tipů na výlet České Středohoří, tipů na výlet České Švýcarsko, tipů na výlet Český Ráj, tipů na výlet Jižní Čechy a největší přehled dětských hřišť Praha, ale také spoustu dalších možností, kam se vydat s celou rodinou. U nás si vyberou i ti nejnáročnější a lidé, co by rádi poznali naši rodnou zemi. Jděte s námi vstříc novým zážitkům a poznávejte krásy naší vlasti!

Kromě toho zajistíte svým dětem spoustu dobrodružství a her a radovánek, takže je zabavíte a unavíte. Vydejte se tam, kam vás to táhne, nebo si na našich stránkách najděte to nejbližší dětské hřiště ve vašem okolí.

Výlety na každý den

Poznejte Českou republiku ze všech stran a nechejte se okouzlit krásnými skalami, jeskyněmi, parky, okrasnými i zoologickými zahradami, dětskými hřišti, anebo hrady a zámky, které by rovněž neměli zůstat opomenuty. Najdete u nás ale také například tipy na výlet Praha, tipy na výlet Jižní Morava, nebo tipy na výlet Beskydy. Pouze na každém jedinci záleží, na co se cítí. Zda má sílu zdolat vysokou rozhlednu, či zda se spokojí s návštěvou muzea, nebo jiné pamětihodnosti.

Nechejte se inspirovat!

Výlety na našich stránkách mohou zájemci vyhledat buďto podle regionu, obtížnosti, délky trasy, časové náročnosti, či zajímavostí, jež chtějí na výletě vidět. S sebou si máte možnost přibalit mobilní aplikaci a hledat tak tipy na výlet Český Ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, nebo tipy na výlet Jižní Čechy přímo ve svém mobilu. Na trasách rovněž najdou příznivci hry geocaching seznam kešek a sběratelé turistických známek najdou lehce na mapě místa, kde mohou jednotlivé známky zakoupit.