Chcete mít sexy look?

By: Illusive Photography

Často se ráno u zrcadla odbudeme s tím, že si raději o pár minut přispíme a pak nestíháme to, co bychom stíhat měly. Avšak i přes tento fakt přijde chvíle, kdy byste ráda vypadala krásně a sexy, a to nejen proto, že se ve vašem životě objevil někdo nový, ale také proto, že jdete třeba na večírek a potřebujete vypadat dobře. Co dělat, když chcete vypadat lépe, než kdy jindy?

Věnujte líčení více času

Základem je pleť, která vypadá zdravě. Pokud zdravě nevypadá, pak je třeba sáhnout po make-upu, který vykouzlí zázraky a udělá z vás bohyni. Zvolte správný make-up. Pokud potřebujete hodně zakrýt, tak nesahejte po větším množství, ale raději vyberte krycí make-up .

Při líčení si uvědomte to, že pokud si budete chtít výrazně nalíčit oči, chce to mít přirozené rty, nebo naopak. Nikdy si neličte oči výrazně a nedoplňte to celé červenou rtěnkou, pokud se tedy zrovna nechystáte na maškarní.

Aby byla vaše pleť dokonalá a přirozeně krásná, je třeba jí dopřát tu správnou péči, kterou můžete zvládnout i sama doma, nebo si na péči zajít ke kosmetičce. Každé nové líčení je třeba si pořádně natrénovat. Obzvláště těžké je potom líčení kouřové. Klidně si to tedy doma trénujte podle návodů, které můžete stáhnout na internetu, nebo je někdy můžete mít přiloženy i v krabičce u očních stínů.

U rtů je velmi důležité, najít ten správný odstín rtěnky, protože ne každému vše sluší. Proto vybírejte pečlivě. V obchodě různě rtěnky zkoušejte, vždy před vyzkoušením ale dbejte na to, abyste rtěnku před použitím otřely, protože nikdy nevíte, kdo ji před vámi používal. Koupě rtěnky není vůbec jednoduchá záležitost a určitě vám nedoporučuji vybírat nevyzkoušený odstín z katalogu, nebo z internetu, protože se doma pak můžete divit, po čem že jste to sáhla.

Umět se dokonale nalíčit je umění, ale pokud budete trénovat, stane se z vás princezna.