Chlapec ukázal otci fotky své matky s jiným mužem a …

Dnes si povíme trochu smutný příběh o chlapci, který zjistil, že jeho maminka má poměr s jiným mužem a podvádí svého manžela, jeho otce. Tento chlapec ze Zimbabwe, náhodou v matčině mobilním telefonu nalezl fotografie, na kterých byla matka vyobrazena nahá, se svým přítelem. Chlapec byl velmi smutný a rozhodl se ukázat fotografie svému otci. Když otec fotografie uviděl, velmi se rozčílil a řekl, že už chápe, proč s ním manželka již téměř rok nechtěla spát. Následně na svou manželku zaútočil a ve vzteku jí dokonce natrhl tvář.

par-v-posteli-couhajici-nohy muz-mlati-zenu vezeni

Celý případ se následně dostal k soudu, kde chlapcova matka popřela, že by měla poměr s jiným mužem. Naopak, soudci tvrdila, že se manžel rozčílil a zbil jí kvůli tomu, že po něm chtěla podepsat rozvodové papíry, které by 18 let trvající manželství ukončily.

Žena dorazila k soudu s obvazem na tváři a soudce rozhodl o poskytnutí policejní ochrany před jejím manželem, který se bude zpovídat z domácího násilí. Chlapec nakonec skončil v dětském domově, protože matčin nový přítel se o něj nechtěl starat a otec půjde pravděpodobně do vězení za napadení manželky.

Co Vy na to? Zachoval se chlapec správně? Jak byste podobnou situaci řešili Vy?