Citron vám pomůže zlepšit kvalitu spánku a odežene zlé duchy

Citrony jsou plody bohaté na vitamín C, bílkoviny a minerály. V japonské kultuře se používají ve feng-šuej a v buddhismu. Odvracejí zlé duchy, a pokud necháte citron v pokoji, můžete ovlivnit domácí pohodu a svou náladu.

Spousta kultur dokázala, že se po provedení rituálů s citrony přestaly stresovat, změnily se jim životy a také pociťovali méně špatných emocí. Pokud vás zajímá, co všechno můžete s citronem dokázat, čtěte dál.

Citronem ke zlepšení duchovní energie

První rituál můžete vyzkoušet ihned. Potřebujete k němu jen citron a sůl. Citron nakrájejte na kříž, do každého kousku dejte několik zrnek soli a znovu citron sjednoťte, aby sůl byla pouze uvnitř plodu. Umístěte ho pod postel, do středu stolu nebo ke vchodovým dveřím. Citron bude absorbovat negativní energii, a ta pozitivní naopak zůstane. Po třech dnech byste měli vidět změnu. 

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Druhá metoda tkví v tom, že si plátek citronu vložíte do peněženky nebo kabelky (máte je denně u sebe). Noste ho v ní celý den a večer uvidíte, že bude vysušený. Je to tím, že kolem sebe na ulici absorbuje energii ostatní lidí. Bez citronu tu energii nasajete do sebe a odráží se to ve vašem chování.

Energetické vlastnosti citronu 

Citron není jen potravina. Jeho plody přitahují lásku, prosperitu a hojnost. Přiláká k vám i lidi, které kolem sebe chcete mít. Je to dáno prvkem vody v citronu, který je očištěn od negativní energie. 

K čemu dalšímu můžete citron využít?

Citronovou šťávu můžete využít k očištění vašich šperků. Zabráníte tím špatným myšlenkám a negativním vlivům. Listy citronu zase můžeme vyluhovat a každý večer před spaním vypijte sklenici. Pokud vydržíte alespoň týden, zvýšíte svou sexuální potenci. Někteří jedinci dokonce uvádějí, že změnu poznali už druhý den.