Red, Red Lips

Co dělat, abyste měla krásné rty

By: Christine Roth

Krásné rty z vás dokáží udělat doslova bohyni. Možná vás to překvapí, ale rty jsou první věcí, na kterou muži při pohledu na ženu koukají a která je zaujme. Rty jsou symbolem sexu.

Jaké triky na krásné rty existují?

Je jich hned několik, pojďme si je říct. Pokud trpíte popraskanými rty, tak to znamená, že jim chybí hydratace. Nejvíce toto můžeme sledovat v zimním období, kdy mráz rozhodně rtům nedělá dobře. V této době je velmi vhodné používat různé balzámy, které mají UV filtr. Používejte rtěnky, které mají v sobě hydratační složku a vaše rty zvlhčí.

Dalším problémem mohou být zabarvené rty. Pokud je máte i vy zabarvené, pomůže vám jednoduchý domácí recept, a to citronová šťáva, kterou smícháte s olivovým olejem. Tuto směs nechte na rtech 5 minut působit a poté smyjte. Uvidíte, jak krásnou a jednotnou barvu budou vaše rty mít.

Jestliže chcete barevnou nerovnost zakrýt rtěnkou, pak použijte tu, která má minimálně o jeden odstín tmavší tón, než jaký mají vaše rty.

Pokud vás trápí, že rtěnka na rtech nevydrží dlouho, pak máte možnost její trvání prodloužit tak, že přetřete rty jemně make-upem.

Možná také toužíte potom, aby vaše rty vypadaly plně a chcete tomu nějak pomoci. Slyšela jste někdy o lesku s vibrujícím účinkem? Je to trhák, který je cenově dostupný a alespoň na chvíli rty „přifoukne“.

Dobrý fígl je také ten, že si na prsty nanesete rtěnku a poklepy jí přenesete na rty. Díky tomu nebude na vašich rtech tolik rtěnky, jako kdybyste si jí nanášela na rty přímo, nebo štětečkem a tudíž vám mnohem déle vydrží. Velké množství na rtech totiž dokáže udělat jen neplechu.

Udělejte i vy své rty dokonalé a dopřejte mužům krásný pohled na vaše svůdné a sexy rty. Buďte jiná, buďte krásná!!!! Udělejte váš úsměv dokonalým.