Clouds, Storms And Sunsets

Co dělat když je bouřka

By: MattysFlicks

Máte strach z bouřky a nepřináší vám to vůbec žádné příjemné pocity ba naopak? Jak se chovat v situacích, když vám bouřka přináší úzkost? Máte hned několik možností, jak se strachu z bouřky zbavit. Pokud zrovna neuklidňujete své děti, kde musíte předvést mnohem větší odvahu, než mají ony, tak se můžete uklidnit třeba tím, že si zatáhnete závěsy, rolety, či žaluzie a uděláte doma dokonalou tmu.

Potom si můžete pustit nahlas televizi, nebo hudbu, je však pravda, že při bouřce často televize nefunguje, nebo dokonce vypadne i proud a v takových případech je třeba si pomoci jinak. Můžete si například pustit hudbu do sluchátek, která bouřku překřičí. Nikdo neříká, že bouřku nebudete vnímat vůbec, ale rozhodně to nebude tak intenzivní.

Další možnost co dělat, je užívat si sexu v posteli, protože ten vás přivede na jiné myšlenky a vy se nebudete tolik soustředit na to, že jsou venku hromy a blesky, ale spíše se budete soustředit na to, abyste si to pořádně užili. Velké plus je i to, že pokud budete hluční, nikdo o vás nebude díky bouřce ani tak vědět. Dokonce si můžete užít sexu mnohem více, než když jej máte za normálních okolností.

Pokud vám bouřka skutečně vadí a máte z ní strach, snažte se co nejvíce zatemnit okna a v místnosti si rozsviťte. Pokud je to v momentě, kdy se chystáte spát, tak si rozsviťte jen malou lampičku, která vás nebude rušit. Zkuste bouřku zaspat, i když ne vždy se to daří a je to jednoduché. Zkuste se napít něčeho tvrdšího, a uvidíte, jak se vám pak bude hezky spát. Nebudete mít s usnutím až takový problém.

Pokud máte děti, nebo domácí zvířátka, je třeba je v těchto situacích utěšovat, protože oni sami si moc dobře nedokáží vysvětlit, co že se to vlastně kolem nich děje a taktéž mají strach. U nás je výhoda taková, že alespoň víme, že jde o bouřku.