Svetr

Co je streetová móda a jaké jsou její trendy

Streetová móda je móda, která se nosí běžně ven a to mimo pracovní dobu. Vyrazíme si v ní na nákupy, na kávu, na procházku, jednoduše je to móda, do které se oblékáme ve svém volném čase. Co bude letos v kurzu? V kurzu budou přírodní vzory i barvy. Nosit se bude jednoduchá elegance. Chceme se líbit a zároveň bychom se rádi cítili v oblečení pohodlně. Oblečení se bude na sebe vrstvit, což je vhodné i tehdy, když je počasí nestálé. Vrstvení je tedy jak praktické, tak i moderní. Vrstvit spolu můžete kousky, u kterých by vás na první pohled ani nenapadlo, že se dají nosit společně, přitom ve finále tvoří dokonalý celek.

Unsplash / Pixabay

Pleteniny jsou tím, co se letos bude obzvláště nosit, proto klidně sáhněte po dlouhých a mohutných pletených svetrech s výraznými knoflíky a doplňte je pletenou šálou, čepicí a rukavicemi. Dalším trendem pak budou široká trika a volné džíny. Co se týká klasické streetové módy, tak tam frčí vypasované kabátky. In budou šedesátá léta a to hlavně díky již zmiňovaným velkým knoflíkům. Dominovat pak budou také přezky, nebo pásky. Dalším trendem budou mini sukně a vysoké boty. Do jarních dnů pak vyrazte ve střihu do A, kde budou mít hlavní slovo drobné květiny, zvířecí potisky a přírodní barvy.

Díky vracející se módě nemusíte pro moderní kousky letošního jara/léta běhat do značkových obchodů a nakupovat tam za nemalé částky, ale krásné a originální kousky, také můžete najít v second handech a to za zlomek ceny. Zkuste se nejprve podívat právě do těchto obchodů, třeba tam zrovna narazíte na nějaký zajímavý kousek, který bude trhákem letošního roku a který navíc bude naprostým originálem, protože jej nikdo jiný mít nebude. Pokud toužíte po originalitě, pak nemusíte chodit do drahých obchodů. Svůj jarní outfit pak slaďte ještě s dokonalými doplňky, které by to celé měly podtrhnout.