Těhotná

Co se říká o sexu, ale pravda to není

Ben_Kerckx / Pixabay

Je dost věcí, které se říkají, ale pravda je jiná, než taková o jaké si lidé myslí, že je. Jsou to myty nejen v sexu, ale i v jiných věcech, které jsou pouze pověry, a skutečnost je přitom úplně jiná. Co se říká o sexu a přitom to tak není?

Domníváte se, že když má žena menstruaci tak nemůže otěhotnět? Tohle je nesmysl, a pokud si užíváte sexu i během menstruace, tak rozhodně nespoléhejte na to, že žena nemůže při menstruaci otěhotnět. Pozor si musíte dávat kterýkoliv den v měsíci, pokud těhotenství neplánujete. Pravděpodobnost otěhotnění je sice při menstruaci velmi nízká, není však nereálná.

Další nesmysl je, že pokud jsou dva lidé manželé, tak nemasturbují. Není to tak. Ne vždy je totiž partner na blízku a tak se i manželé uspokojují mnohdy sami. Po každé sexu tolik, kolik partneři potřebují. I když si fakt o masturbaci s největší pravděpodobností vzájemně nepoví, tak je to věc, která se děje u každého a to znamená i u lidí sezdaných.

Další věc, která není pravdivá je to, že se každý muž dříve, či později stane nevěrný. Sice to tak může vypadat, ale nemusí to tak rozhodně být. Je spousta mužů, kteří mají milenky a tím dělají špatnou pověst ostatním mužům, protože je jich i velmi mnoho takových, kteří by své ženě nevěrní nebyli.

Tumisu / Pixabay

Další nepravda, kterou si lidé říkají je fakt, že muž může kdykoliv, což také není tak úplně pravda. Muži jsou často velmi pracovně vytížení a domů se vrací unaveni, chuť na sex je pak to poslední, na co mají myšlenky. Proto to, že muž může mít sex kdykoliv, není až taková pravda. Obě dvě pohlaví musejí mít na sex chuť. Někdo ji ale má častěji a to jsou právě muži a ženy pak chuť na sex až tak často nemají. U žen navíc není potřeba erekce a tak jsou to právě ony, kdo mohou spíše kdykoliv, pokud má muž problémy s erekcí, tak se pak může snažit, jak chce, ale neudělá nic.