Tvar očí dokáže snadno odhalit osobnost každé ženy

Jak se říká, oči jsou bránou do duše. Osobnost, pocity štěstí, smutku, potěšení, hněvu, to všechno a spoustu dalšího můžeme vyčíst z lidských očí. Jakmile jde o emoce, oči mluví jasnou řečí a velmi hlasitě. Díky nim můžeme často zjistit, jak se druzí lidé cití, aniž by nám to vůbec řekli. Ovšem nejen emoce, ale i informace o tom, jakou má člověk osobnost, lze vyčíst z lidských očí. Prozradí nám to především jejich tvar. Zjistěte, jak jste na tom vy.

Mandlové oči

Lidé s mandlovýma očima mají obecně vřelou a laskavou osobnost. Patříte-li do skupiny lidí s očima ve tvaru mandlí, pravděpodobně vás vaše okolí naprosto zbožňuje. Děláte ostatním lidem radost a nezištně jim pomáháte. Na druhou stranu můžete působit trochu záhadně, což cizím lidem trochu znemožňuje vás opravdu dobře poznat. Snažte se nebrat věci příliš vážně a občas trochu povolit brzdy. Věřte, že není potřeba se neustále držet na uzdě, zkuste si život také trochu užívat.

Malé oči

Většina lidí s malýma očima si stěžuje, že jsou jejich oči nevýrazné a zapadlé. Přitom netuší, že to znamená, že jsou chytrými jedinci, které zpravidla jejich okolí žádá, aby vyřešili všechny problémy, jaké se zrovna vyskytnou. Malé oči značí, že se umíte dobře soustředit, na život pohlížíte několika způsoby:

  • Kriticky
  • Analyticky
  • Střízlivě

Komplikace vás nijak nerozhodí, ať už jsou sebevíc složité. Někteří lidé si ale mohou myslet, že neoplýváte žádnými emocemi, ovšem nic nemůže být dále od pravdy.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Vypoulené oči

Vypoulené oči znamenají, že vaše oči nejsou zcela ukryty v očních důlcích. A co o vás vypovídají? Že jste laskaví a milí lidé, kteří kolem sebe mají malý okruh rodiny a přátel. Tito lidé jsou pro vás vším a vy si toho budete už navždy vědomi.

Hluboko posazené oči

Opačný případ než předchozí. Vaše oči jsou hluboce zasazené v očních důlcích. Jste zasněný typ, který se dokáže velice dobře zabavit sám. Pro vnější svět jste trochu záhadní, ale v tomto případě to neznamená nic negativního. Jste romantická duše a jakmile někoho velice dobře poznáte, zcela se mu odhalíte.

Kulaté oči

Pokud máte kulaté oči, jste plní kreativity. Jste otevření, emotivní a pro všechno nadšení. Často jste středem pozornosti ve větších skupinách, protože vaše osobnost dokáže vyzařovat spoustu kouzla. Někdy jsou lidé s kulatýma očima trochu nemotorní.