Ffff

Dámy, ženy, dívky… Víte, jak si správně vybrat dámskou peněženku?

Kromě kabelky sebou nosíte jednu důležitou věc, kterou používáte několikrát denně, kterou střežíte jako oko v hlavě a která je jednou z mála věcí, co o vás dokáže prozradit mnohem více, než si myslíte.

Na rozdíl od většiny mužů, pro které je peněženka pouhým užitečným doplňkem, my ženy si mnohem lépe uvědomujeme, že peněženka nejenže uchovává nejen věrnostní karty, kreditní karty, vizitky a samozřejmě hotovost, ale je také prostředkem k vyjádření našeho smyslu pro styl a módu.

Tip: Dle esoterického zákona o přitahování hojnosti by se na peněžence nemělo šetřit, protože jen penízky, o které se dobře staráme nám přivolají bohatství…

Základní tipy pro nákup dobré peněženky

Jak si ale vybrat tu nejlepší, pro nás dokonalou, praktickou a nejkrásnější peněženku? Ujasněte si vaše požadavky.

Peněženka musí být:

  • Praktická – aby se do ní vešly všechny naše cennosti,
  • Kompaktní – aby se nám vešla do kabelky, kterou nosíme nejčastěji
  • Kvalitní – určitě si vyberte peněženku, která vám bude sloužit opravdu dlouho, protože ji používáte několikrát denně, je třeba, aby byla vyrobena z kvalitního a odolného materiálu
  • Módní – vyberte si styl, který dokresluje vaši osobnost. Dáma, která je stylově oblečená, by neměla platit ušmudlanou peněženkou, která vypadá, jako by ji zdědila po mamince…

Na trhu jsou k dispozici různé typy peněženek: dlouhé, kompaktní, sportovní, operní, náramkové na zápěstí, etue, micovníky a další, které vyhovují různým potřebám. Vyberte si typ, který koresponduje nejvíce s vaším životním stylem a pak už stačí vybrat kvalitní materiál.

Jaký materiál zvolit?

Při nákupu peněženky můžete vybírat z různých materiálů, jako jsou kůže, nylon a plátno. Možnosti pro vás jsou neomezené, ale proč byste se měli rozhodnout právě pro koženou peněženku?

Kožená peněženka je nejen odolná, ale dokonce i voděodolná. Dobře obstojí proti teplu a vlhkosti. Kromě toho je flexibilní, což vám umožní ukládat spoustu karet a hotovosti bez její deformace. Zůstane také ve formě, když zasunete peněženku do kapsy kabelky nebo kalhot. Ze všech typů materiálů je kůže považována za nejelegantnější. Stojí za zmínku, že kůže také dlouhou dobu vypadá pěkně, i když je opotřebovaná. Takže můžeme s klidem říci, že kožená peněženka je přesně ta, do které byste měli investovat, pokud chcete doplněk, který zůstává stylový a módní bez ohledu na čas. Jako bonus navíc, peněženka z pravé kůže nádherně voní.

 

Náš tip:

Bezkontaktní placení, které využívá RFID technologii, je rychlé a komfortní. Bezkontaktní platby však také přinášejí určité riziko, neboť RFID karty lze na dálku načíst a použít k podvodným platbám.

Renomovaná holandská značka Secrid byla založena v roce 2008 zkušenými designéry René a Marianne van Geerovými, kteří vymysleli stylovou koženou peněženku se speciálním hliníkovým pouzdrem, které ochrání Vaše platební karty před ohnutím, přelomením a případným zneužitím. V naší nabídce naleznete hned několik typů peněženek Secrid (miniwallet, slimwallet, twinwallet, cardprotector či cardslide), a to vždy v široké paletě barevných kombinací.