Female Hand Holds Fat Cellulite Stretch Mark Leg

Dejte sbohem celulitidě. Se správným postupem zmizí už za několik týdnů

Neexistuje snad žena, kterou by netrápila celulitida. Každou z nás samozřejmě trápí jinak – někoho více, někoho méně, ale zbavit se jí chceme tak jako tak. Jak na to? Co funguje nejlépe a spolehlivě? Vyzkoušeli jsme to za vás a nabízíme zaručené tipy.

Vsaďte na pečující kosmetiku

Problémy za vás nevyřeší, ale cestu k hladké pokožce vám určitě usnadní. Pomáhá cirkulaci krve i lymfy, odstraní toxiny, vodu a pomáhá regulovat tukovou vrstvu. Zpevňující kosmetiku používejte dvakrát denně. Jejími nejdůležitějšími složkami jsou řasy, břečťan, ginkgo, přeslička, zelený čaj a kofein. Stejně tak kyselina mandlová, extrakt z jírovce a další podpůrné látky. Tyto přípravky je vhodné vmasírovat do pokožky rukou, kartáčem nebo hrubou rukavicí a důkladně oblast masírovat po dobu minimálně 10 minut. Buďte trpěliví, protože viditelný efekt se objeví nejdříve po 4–6 týdnech.

Masáž podpoří oběh

Provádějte pravidelné domácí masáže. Tělo potřete masážním olejem a pomocí gumových válečků, kartáče nebo prstů pokožku masírujte. Postupujte odspoda nahoru a pohyb provádějte krouživými pohyby. Můžete využít také míček s hroty, váleček, vibrační pás, jehlový váleček, zařízení pro kavitační peeling apod.

Zdroj obrázku: Pixabay

Zkuste tento olej

Do 4 polévkových lžic základního oleje (např. olivového) přidejte 6 kapek levandule, pelargónie a pačuli. Nebo zkombinujte olivový olej se 6 kapkami jalovce, kmínu a rozmarýnu. Můžete jej také smíchat se lžící hnědého cukru, medu nebo lžičkou mandlového másla. Směsí masírujte tělo 10 minut a opláchněte.

Vsaďte na hydrataci a pohyb

Nejjistější cestou k úspěchu je dodržování některých základních opatření zdravého životního stylu. K těm patří především dostatečná hydratace a pohyb. Vyplatí se pít zejména čistou vodu, případně zelený čaj. Pohyb by měl být každodenní a mělo by se střídat kardio a posilování.

Zdroj: https://www.healthline.com/health/how-to-get-rid-of-cellulite-on-thighs