1174

Dílenský vozík: Praktický dárek pro každého muže

Jakékoli výročí je zapotřebí pořádně oslavit. Patří k němu zejména dárky, jimiž oslavence dokonale překvapíte. Vymyslet ovšem něco, čím byste tomu svému doslova vyrazila dech, je velmi složité. Pánové totiž vyžadují věci, jež budou nejen dobře vypadat, ale splní jejich představy i po praktické stránce. Jestliže stále tápete, jste na správném místě. Doporučíme vám totiž praktický dílenský vozík, který splňuje jak požadavky na vzhled, tak i na funkčnost v dílně. Podle čeho jej vybírat a u které firmy uskutečnit nákup?

Elegantní mobilní pracoviště

Každá z nás dá především na vzhled. U dílenského vozíku je sice důležitý, nicméně spíše se soustřeďte na kvalitu konstrukce konkrétního modelu. Měla by být bytelná, ale ne těžká. Tyto malé kovové skříně je třeba poměrně často stěhovat a pohyb by měl být velmi jednoduchý. Podílí se na něm i kolečka vyrobená z kvalitních materiálů. Vozík musí disponovat i madlem, za které se pohodlně chytí. Pohyb se díky tomu usnadní a muž získá jistotu pevného úchopu zařízení.

Myslete na jeho bezpečí

Při každé činnosti je nutné myslet na bezpečnost práce. Stoprocentně toho vašeho nechcete zranit! I proto volte dílenské vozíky, jež jsou vybaveny praktickou otočnou brzdou, která zastaví pohyb okamžitě a efektivně. Dále by měl daný model mít také pojistku proti samovolnému vysunutí šuplíků. Ta je spolehlivým pomocníkem v případě, kdy dojde k naklonění vozíku. Takto náhodně vyskočené zásuvky již způsobily nemalý počet značně nepříjemných a zbytečných zranění.

Vyberte si z mnoha variací

Na trhu se lze setkat se spoustou provedení dílenského vozíku. Jestliže chcete vsadit na kvalitu za rozumnou cenu, prolistujte si širokou nabídku společnosti POLAK CZ s.r.o. Ta nabízí mimo jiné také šatní lavice a další sortiment, kterým můžete dílnu toho svého dokonale oživit.