Starry Sky 2533009 1920

Dlouhý čas doma vede k dlouhé chvíli. Každé znamení zvěrokruhu má svůj recept proti nudě

Objevte nový způsob, jak prolomit nudu na základě vašeho znamení zvěrokruhu. V dnešní době, kdy jsme zavření doma, se mnozí začínají obávat toho času, kdy se začnou doma nudit. Strach z nudy a utrpení z osamělosti je velký. Tak velký jako touha najít něco příjemného, jak strávit čas mezi čtyřmi stěnami. Ať už žijete sami, nebo ve společnosti rodiny, volné hodiny mohou být velmi těžké. 

Prožijte volné chvíle vyrovnaně a využijte je na maximum 

Berani si mohou vybít energii na domácím cvičení, které spolehlivě zažene nudu a navíc se dostanou do formy na léto. Na webu je několik stovek cvičení, která jsou různě dlouhá a zabaví na dlouhé hodiny. Tímto způsobem zpevní tělo, poslechnou si oblíbenou hudbu a věnují čas sami sobě. Cvičením bude čas plynout rychleji. 

Býkům se doporučuje dělat něco nového – například vyřešit složitou křížovku nebo se naučit háčkovat. Ruční práce by je mohly zabavit na dlouhé hodiny, naučí se novým věcem a možná poznají nové lidi, protože existují na sociálních sítích skupiny, kde se takoví lidé sdružují. 

Blíženci mohou využít volné chvilky k vytvoření vlastního podcastu, protože milují jednání s ostatními lidmi. Mohou tím uvolnit svou fantazii a zažít něco nového. Pro Raky obvykle doma strávený čas není problém, ale pokud se začnou nudit, můžete jim dát pěknou hádanku. Mohou přemýšlet nad věcmi, na které normálně nemají čas. 

Lvi by se měli věnovat sami sobě, Váhy zkrášlování domova

Mít volný čas není nikdy špatná věc, zejména pro Lvy. Kdy jindy je nejlepší doba se o sebe postarat? Začít mohou příjemným SPA, které může pokračovat masáží nebo péčí o vlasy. Budou se cítit klidnější a navíc jim čas rychleji uteče. Pro Panny by mohla být zábava sledování starých filmů. Pokud mají dlouhé odpoledne, není nic lepšího než si sednout k televizi a koukat na zajímavé snímky. Mohou tak strávit celé hodiny, aniž by se nudili. Okořenit sledování si mohou společným komentováním s někým blízkým.

Zdroj obrázku: Freepik

Váhy dostanou příležitost vylepšit svůj domov. Změna uspořádání nábytku nebo jiného vybavení může udělat velkou změnu. Uvidíte domov v novém světle a nad vymýšlením nového rozmístění můžete strávit i několik hodin. Pro Váhy je to zábava, ve které vynikají, a navíc u ní mohou relaxovat. 

Štíři objeví meditaci, Kozorozi připraví zajímavé recepty

Čtení je pro Štíry oblíbená činnost, ale prolomit ji můžete právě meditací. Nápadů je na internetu velké množství, stačí si jen vybrat a ponořit se do několika hodin relaxace. Meditace pomáhá tělu i duchu. Budou klidnější a osvěžení novými poznatky. 

Střelci milují cestování. A protože v dnešní době je cestování tabu, ponoří se do sledování některých dokumentů. Donutí je to přemýšlet o něčem jiném a také si při sledování odpočinou. Kozoroh začne připravovat skvělé obědy i večeře. Naučí se vařit nové pokrmy, které si vychutná společně se svou rodinou. Pro něj to bude skvělá příležitost vyzkoušet si recepty, na které neměl čas. V budoucnu může své přátelé potěšit novými poznatky a lahůdkami, kterými je pohostí.

Zdroj obrázku: Pixabay

Ryby budou kreativní, Vodnáři budou sledovat seriál

Vodnáři jsou milovníci televizních seriálů – tak proč si jeden nerozkoukat? Když zjistí, že nemají co dělat, je seriál skvělým nápadem. Je to způsob, jak trávit čas bez ohledu na to, co se děje venku. O všem si poté můžou pokecat na sociálních sítích, kde najdou podobně smýšlející lidi. 

Ryby vytvoří něco nového. Nevědí, jestli to bude recept, fotografie nebo kresba, ale nezáleží na tom. Představivost je vede k té správné volbě. Budou ze sebe chtít vydat maximum a odevzdat se. Tímto způsobem se bude zdát, že čas plyne rychleji, zároveň je to bude bavit a nabije je to novou energií, kterou už pomalu ztratily. 

Naučit se trávit čas je dobrým způsobem, jak lépe poznat sama sebe a vyjádřit své pocity. 

Zdroj: https://baxterandbonny.com/blogs/news/stay-at-home-guide-for-every-zodiac-sign