Dokonalé řasy dodají očím podmanivý pohled. Objem jim propůjčí sama příroda

Každá žena si přeje dlouhé a krásné řasy, které bude moct ukazovat světu. Některé dámy se pro prodloužení nebo zhuštění vydají do kosmetického salonu, není to ale nutné, pokud víte, jak na to. Existuje mnoho domácích triků, díky kterým řasy posílíte a budou vypadat delší a hustší.

Nejvíce zaujme přirozený vzhled řas

V salonu si můžete nechat řasy nabarvit, natočit, ale také zhustit nebo prodloužit. Muži ale preferují přirozený vzhled a o řasách to platí také. Mnoho žen je ale opačného názoru a snaží se řasy prodloužit nebo jim dodat vzhled, o kterém sní. Podmanivý pohled by každého muže měl dostat do kolen.

Chemické přípravky ale řasy zatěžují, proto se zaměřte na přírodní metody. I příroda dokáže s řasami velké věci, budou upravené a silnější. Můžete použít například ricinový olej, který je v tomto ohledu velmi populární. Obsahuje kyseliny, které bojují proti zánětu, a dokonce zlepšují krevní oběh. S jeho aplikací by se to ale nemělo přehánět, protože může podráždit oči.

Zdroj obrázku: Freepik

Na vzhled vašich řas může mít vliv i strava

To, co jíte, ovlivní nejen vaše tělo, ale také vzhled vlasů, obočí nebo řas. Jestli držíte drastické diety nebo hladovíte, rozhodně tím řasám nepomáháte – mohou se oslabit, nebo dokonce začít ve větším množství vypadávat. Zaměřte se místo toho na zdravý životní styl, přidejte sport, zapomeňte na pesimismus a užívejte si života.

Ochránit řasy může pití zeleného čaje. Musíte také dbát na to, jaké používáte odličovací prostředky, protože agresivní odličovadla s přídavkem alkoholu mají nepříznivý vliv na pokožku a stav vašich řas. Budou více oslabené a raději od takových prostředků upusťte. Jestli často používáte řasenku, při odličování na řasy moc netlačte, protože budou oslabené, a tím pádem náchylnější k vypadnutí. Jeden nebo dva dny v týdnu řasám dopřejte klid od veškeré kosmetiky.

Zdroj: https://www.simplemost.com/8-tips-get-longer-beautiful-lashes/