Cooling Her Body Pool Attractive Young Woman Bikini Smiling You While Standing Pool

Dokonalý dekolt díky jednoduché péči: peeling pokožku úžasně rozjasní, zpevní a vyhladí

Která žena by nechtěla neodolatelný dekolt bez jediné chybičky? I vy takový můžete mít, pokud budete o pokožku důkladně pečovat. Začněte třeba tím, že si dopřejete domácí peeling. Ten odstraní všechny nedokonalosti a kůži vyhladí.

Efektivní kávový peeling pro krásný dekolt

Jednou z možností je kávový peeling, který přirozenou cestou pokožku v dekoltu zjemní a zdokonalí. Potřebujete tyto suroviny:

  • 4 lžíce mleté kávy,
  • 2 lžíce olivového oleje,
  • 1 lžičku mleté skořice,
  • 2 lžíce přírodního medu,
  • 50 ml teplé vody.
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Jak kávový peeling připravit a použít?

Ve skleněné nebo porcelánové misce si nejprve smíchejte suché ingredience, tj. mletou kávu a mletou skořici. Poté přidejte olivový olej, přírodní med a také teplou vodu. Vytvořte homogenní směs, kterou nanášejte krouživými pohyby na dekolt ideálně 3krát týdně po dobu pěti minut. Nakonec kůži důkladně omyjte vodou.

Tipy na závěr: Provoňte pokožku esenciálním olejem anebo použijte ořechy

Pokud vás nezaujal výše uvedený peeling s kávou, můžete si připravit třeba ten s esenciálním olejem dle preferencí. Vybrat můžete třeba ten citrusový, který skvěle osvěží a provoní pokožku. K olejíčku přidejte i pár kapek olivového oleje a také jemnou sůl anebo třtinový cukr (tato surovina bude sloužit jako přírodní peeling). Velmi ekonomický domácí peeling pak připravíte z hydratačního tělového mléka a jemně namletých lískových nebo vlašských oříšků (samozřejmě tato metoda není vhodná pro ty, kteří jsou na ořechy alergičtí).

Proč je vhodné aplikovat na kůži peeling?

Tělový anebo i pleťový peeling je důležitý z mnoha různých důvodů. Zaprvé dokonale projasní pokožku, protože odstraní všechny odumřelé kožní buňky. Také výtečně prokrví kůži, a tak bude vypadat mnohem zdravější a krásnější. A co se týká použití na pleť, má i hluboký čisticí efekt. To vás potěší, pakliže máte problémy s akné a s rozšířenými póry.

Zdroj: https://www.everydayhealth.com/skin-beauty/6-rules-cleavage/