Dovolte si koupit briliantové šperky a okouzlete okolí

Která z nás by si nepřála být neodolatelná, zářivá, nepřehlédnutelná? K tomu, abychom se tak cítily a věděly, že tomu tak i skutečně je, pomáhá nejen dokonalé oblečení, make-up, vlasy, ale i šperky. Ty nás dovedou doslova povznést. Zvláště takové, které se třpytí, jsou zdobeny kameny precizně broušeny na mnoha stranách.

Do kterých briliantových šperků investovat?

Jedním se šperků, který určitě hodně upotřebíte, jsou krásné briliantové náušnice. Ty se hodí jak ke kostýmku, tak k šatům. Co se týče barvy zlata, volte takové, které vám víc sluší. Stejně tak můžete vybírat barvu kamene. Můžete se řídit svou oblíbenou barvou, barvou vašich očí, nebo zvolit jakoukoli, která vám lichotí. Krásně působí náušnice s tmavě modrým kamenem, zeleným či hnědým, jež jsou doplněny o brilianty. Barevné kameny nejčastěji tvoří rubíny, akvamaríny, turmalíny…

Co se týče velikosti náušnic, vybírejte podle tvaru své tváře. Ženy s baculatou, kulatou nebo hranatou tváří docílí jejího optického prodloužení dlouhými náušnicemi. Naopak ženy s podlouhlým obličejem by se těmto měly vyhnout a vybírat spíš kratší typy.

Ten správný briliantový prsten

Stejně tak si můžete vybrat briliantové prsteny. U nich je důležité vědět, zda je budete chtít nosit občas, nebo co nejčastěji. K občasnému nošení můžete zvolit jakýkoli prsten, i ten hojně zdobený brilianty. Jestliže jej chcete na prstě nosit neustále, je lepší vybrat prsten jednoduchý, který vám nebude překážet při práci a vy ho zároveň prací nebudete ohrožovat.

Tento typ prstenů je výborným druhem, co se týče zásnub. Jestliže vás čeká svatba, s klidem svému drahému sdělte, že byste jako zásnubní prsten ráda dostala právě nějaký s briliantem. Jde o šperk, který budete chtít nosit po celý život. 

Brilantové šperky nejsou tak drahé, jste si možná myslely. Podívejte se na stránky klenotyaurum.cz a přesvědčte se samy. Kvalitní a krásný šperk si zaslouží mít doma každá z nás.