Drahé léky jsou zbytečné. S cholesterolem zatočí lahodná šťáva, kterou můžeme pít po celý rok

Kombinace červené řepy a červeného pomeranče je chutná a velmi zdravá. Tato šťáva je pro tělo neuvěřitelnou vzpruhou, kterou potřebuje. Zařadit byste ji měli do svého každodenního jídelníčku, protože nejen posílí imunitu, ale také vyčistí játra, žlučník i ledviny. Stačí jediná sklenička denně a brzy pocítíte účinky tohoto mimořádného nápoje.

Jednoduchý recept na blahodárný nápoj

Potřebovat budete skutečně jen červenou řepu a červený pomeranč. Množství obou surovin záleží jen na vás. Nezapomeňte si připravit odšťavňovač, stolní nebo smoothie mixér. Obě ingredience umyjte, očistěte, nakrájejte na menší kousky a udělejte z nich lahodnou šťávu, která je nejlepší k snídani, ale stejně dobře poslouží také k odpolední svačině.

Zdroj obrázku: Freepik

Proč byste ji měli pít?

Červená řepa je známá svými vlastnostmi. Nachází se v ní velké množství železa a antioxidantů. Navíc ji často doporučují pacientům s vysokým cholesterolem i lékaři. Doporučuje se také jedincům s anémií, protože dokáže doplňovat krvetvorné látky. Pravidelnou konzumací této zeleniny můžete posílit imunitní systém, snížit škodlivý cholesterol a srovnat svůj krevní tlak. Mnoho lidí tuto zeleninu nemá v lásce, ale může doopravdy pomoci vašemu zdraví, a proto byste to měli zkusit.

Dva v jednom

Červené pomeranče jsou cenným zdrojem vitamínů B a C, které podpoří vaši imunitu. Díky antokyanům mají svou typickou barvu a zároveň působí blahodárně na oběhový systém, protože utěsňují cévy. Stejně jako červená řepa snižují škodlivý cholesterol, zlepšují průtok krve v srdci a neutralizují volné radikály, takže působí jako prevence rakoviny. Kromě toho se můžete těšit na zdravější a lepší zrak. Díky kombinaci těchto dvou surovin získáte velmi efektivní způsob, jak posílit své zdraví díky jediné skleničce pití, které si dáte k snídani nebo odpolednímu čaji.

Zdroj: https://www.rebootwithjoe.com/beet-strawberries-oranges-juice/