Erotickým fantaziím podléhají všichni. Zjistěte, o čem ženy nejčastěji sní

Za erotické fantazie se nemusíte stydět, protože je má každý. Pro každého z nás jsou vzrušující jiné podněty, avšak některá místa nebo situace mohou být pro některé z nás společné. Erotické fantazie žen mohou podnítit jejich chuť na sex. Jednou z nejčastějších mužských fantazií je například špehovat jiné lidi při sexu. Jaké jsou ale nejčastější erotické fantazie žen?

Exhibicionismus

Každá žena touží po obdivných pohledech, a tak není divu, že se to projevuje také v sexuálních fantaziích žen. Představují si, že jsou krásné striptérky, nudistky, fotomodelky atd. A přitom sklízejí obdiv okolostojících mužů.

Dominance a znásilnění

Řada žen touží po partnerovi, který k nim prostě přijde a vezme si, co chce. Jednou z nejčastějších fantazií je tedy ta, že žena bude znásilněna – ale tak nějak „bezpečně“. Abychom tím nemotivovali některé muže k násilným činům, je nutné říci, že se jedná čistě o fantazii. Ve skutečnosti by to ženy zažívat určitě nechtěly. Na znásilnění si mohou například hrát se svým partnerem, a to pouze na předpokladu, že se to nezmění ve skutečné násilí.

Zdroj obrázku: Freepik

Sex na veřejném místě

Tuto fantazii sdílí ženy i muži. Ženy jsou ale mnohem nápaditější, pokud jde o místo, kde by se mohl odehrávat spontánní sex.

Svedena cizím mužem

Náhodný sex s mužem, kterého předtím žena znala jen chvíli? Tak to je jednou z dalších fantazií.

Trojúhelník se dvěma muži

Jsou ženy, které ve svých fantaziích touží rovnou po dvou mužích. Nebo také ženy, které si představují sex s jinou ženou.

Zdroj obrázku: Freepik

Muž jako otrok

Některé ženy si představují sebe samu v dominantní roli.

Sex se „zajíčkem“

Jednou z nejstarších sexuálních fantazií je představovat si sebe samu s mužem o mnoho mladším. Často se předmětem zájmu stává syn kamarádky.

Prostitutka

Jednou z vcelku překvapivých fantazií je ta, že se žena stane prostitutkou. V jejích představách si ji ale samozřejmě objednají nádherní muži.

Zdroj: https://www.cosmopolitan.com/sex-love/advice/g3025/sexual-fantasies/