Obrazek 161

Firemní večírek nebo akce budou skvělé díky zábavným atrakcím


Správní zaměstnavatelé alespoň jednou ročně uspořádají firemní akci, vánoční večírek, oslavu skvěle odvedené práce po čas celého roku či něco jiného, aby tak poděkovali svým zaměstnancům. A nejen to, zároveň se tak utuží vztahy na pracovišti, ve větších firmách se lidé lépe poznají, nejen na pracovní bázi, kterou znají z každodenního pracovního života. 

Žádná firemní akce by se neměla obejít nejen bez dobrého pití a jídla, ale i skvělé zábavy, která může být velmi pestrá. To vše díky bohaté nabídce zábavných atrakcí, které se dají objednat jak na venkovní prostranství, tak na akce probíhající uvnitř budovy. 

Koho chcete zabavit?

Důležité je zamyslet se nad tím, kdo budou účastníci firemní akce. Některé společnosti zaměstnávají v drtivé většině muže, jiné mají pod svými křídly hlavně ženy. Pokud jsou ve společnosti obě pohlaví stejnou měrou, měly by i atrakce být vybrány s tímto ohledem. Ať je to jakkoli, večírek či odpolední akce může být ve všech případech skvělá. 

Pro pány se může hodit pronájem atrakce některého oblíbeného simulátoru. Kupříkladu simulátor motorky, díky němuž se stanou závodníky moto GP, budou se moci opřít do pedálu, projíždět zákruty, užít si rychlou jízdu bez hrozby nebezpečí a obav z nehody. 

Obě pohlaví si rády vyzkouší kupříkladu rodeo elektrického býka. Ač je to možná k nevíře, mnohdy se dámy udrží na „uhánějícím“ býkovi déle než muži. A chcete-li něco netradičnějšího než klasického býka, vybrat si můžete i elektrickou láhev nebo rodeo míč. 

Stejně tak je pro dámy i pány výbornou atrakcí střelba z kuše nebo luku. Budou se moci vrátit do dob dávno minulých, zkusit svou mušku i sílu v pažích. Bude-li vaše akce probíhat venku, určitě si střelbu lidé zamilují. 

Dostaneme-li se k soutěžním atrakcím, i tady je pole k výběru velmi obsáhlé. Zaměstnanci mohou vyzkoušet stůl pro silovou hru páku, nebo třeba maxi stolní fotbálek pro skutečné hráče. Anebo některou z laserových střelnic, určených pro různý počet střelců. 

Možností je skutečně mnoho, nezbývá než vybrat ty nejvhodnější pro vaše zaměstnance. Ať už se budete bavit uvnitř nebo venku, o zábavu bude díky atrakcím předem dobře postaráno. Rezervujte si je co nejdříve, aby vás nepředběhli jiní pořadatelé večírků, zábavných dnů nebo firemních akcí.