Gábina: Manžel chodil pozdě, byl cítit dámským parfémem a na saku měl její vlasy. Když jsem zjistila, co dělá, měla jsem radost

Když poslední měsíce začal můj muž chodit pozdě domů z práce, vrtalo mi to hlavou. Když byl někdy cítit dámským parfémem, a na jeho oblečení jsem našla dlouhé blond vlasy, měla jsem jasno o tom, kde byl. Byla jsem přesvědčená, že nepracuje přesčas, ale že se někde schází s milenkou. Neřekla jsem, že něco tuším, a snažila jsem se dělat jako by nic. Nechtěla jsem, aby měl podezření. Chtěla jsem nejprve nasbírat důkazy, a potom na něho vší silou udeřit, aby se nezmohl na jakýkoliv odbor.

Začínalo to být divné

Postupně jsem začala zjišťovat, v kolik odchází z práce. Ve dny, kdy se vracel dlouho, to bylo v pozdních odpoledních hodinách. A tak bylo třeba zjistit, kam vlastně chodí a co tam dělá. Sledovat ho nebylo jednoduché, a tak jsem využila moderní techniku. Jeho telefon, který zaznamenává polohu a kde lze celkem snadno a přesně zobrazit, kde v daný den byl. Vždy když zamířil do sprchy, jsem se zmocnila jeho telefonu. A kontrolovala, kde byl. Daná adresa ale byla zvláštní. Nebyl to ani žádný vykřičený dům, stejně jako to nebyl ani žádný soukromý byt. Něco tady takzvaně nehrálo.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Vydala jsem se na danou adresu

Dlouho mi to vrtalo hlavou, ale pozdní návraty neustávaly. Dámské vůně a cizí vlasy na něm byly stále. Tak jsem se rozhodla, že se na místo kam jezdí, vyrazím podívat. A to právě v době, kdy tam měl být i on. Na adrese se nacházela starší průmyslová budova. Říkala jsem si, že pokud se schází s nějakou milenkou právě zde, vybral si snad to nejhorší místo, které existuje, nebo má nějaké skutečně zvrácené choutky, o kterých nevím.

Dojela jsem na místo a byla příjemně překvapena

Když jsem dojela na místo, viděla jsem na dvoře zaparkované manželovo auto a v přízemí několik rozsvícených oken. Musela jsem vidět, co se zde děje, a tak jsem přistoupila blíže. A byla jsem v šoku. Vnitřní prostor byl tanečním studiem, kde se v tu chvíli nacházel pouze můj muž, a lektorka. Po pár minutách bylo jasné, co se zde děje. Daná žena není milenkou, ale učitelkou tance. A z toho co jsem viděla, to s mým mužem nemá nijak snadná. V tu chvíli jsem pochopila, kam jezdí a proč. Věděl, že mi vždy vadilo, že neumí tančit. A tak se rozhodl tuto svou chybu napravit. A proč tajně? Vždyť ho přece znám – je samé překvapení.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.