argument-238529_1920

Hádky jsou běžnou součástí vztahů, některá znamení si v nich však libují více

Hádky patří k životu každého z nás, a to i ve vztahu. I když se s vaší polovičkou pohádáte, nemusí to být vždy špatně. Ale být s někým, kdo hádky miluje, může z našeho života udělat peklo. Zde je šest nejvíce bojujících znamení zvěrokruhu.

 Beran

 Je to velký cholerik, který nepotřebuje moc, aby vybuchl vzteky. Když se rozčílí, je těžké potlačit jeho vztek. Hodně křičí, gestikuluje, nadává, uráží, a může na vás dokonce házet předměty. Během hádky mluví o tom, co má na mysli. Jako každý cholerik vykřikne, co ho trápí, ale dokáže se rychle uklidnit. 

Zdroj obrázku: Pixabay.com

 Lev

 Nic nedokáže přivést lva k zuřivosti tak rychle a snadno, jako když cítí od ostatních neúctu a ignoranci. Lvi milují být v centru pozornosti a potřebují, aby se jejich názor respektoval. Hádají se hlasitě a otevřeně, ale rychle znovu získají emocionální rovnováhu a dokážou zapomenout a odpustit. 

 Panna

 Lidé ve znamení Panny možná nejsou zastánci křiku a divokých hádek, ale mají velmi rozsáhlý repertoár mrzutosti a urážek. Zraněné panny nekřičí, ale vymýšlejí plán pomsty a odplaty. Jsou také mistry žárlivosti a mnoha let vyčítání do nejmenších detailů.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

 Štír

Není těžké ho urazit, stačí ho kritizovat nebo mu nevěnovat náležitou pozornost. Ovlivněný Štír však velmi zřídka vstupuje do otevřeného konfliktu. Nerad mluví o tom, co cítí.  Místo toho se odtáhne a shromažďuje argumenty, kterými poté zaútočí na nejcitlivější místo. Když se dostane do extrémů, může být velmi agresivní.

 Býk

Býci snadno podléhají emocím. Pokud je něco bolí nebo rozrušuje, obvykle to dlouho drží v sobě a zůstávají v klidu. Ale pokud překročíte hranici, býk může explodovat a dlouho se hádat. Nejtvrději bojuje za to, co je v jeho životě nejdůležitější. 

 Kozoroh

 Kozoroh je chladný, ​​vyrovnaný a drží si nervy na uzdě. Když ho někdo rozruší, potlačuje emoce na dlouhou dobu. Nakonec, když je toho na něj už moc, vybuchne a dlouho trvá, než se zase uklidní.