Plus Size1

Hubená postava rozhodně není sexy. Muže zaujmou úplně jiné parametry

Věděli jste, že hubená figura už dávno vyšla z módy? Pravdou je, že ani obézní ženy nemají u mužů takový úspěch. To, co muži v současné době požadují, stojí někde mezi. Žena by podle jejich představ rozhodně neměla být vychrtlina, ale v žádném případě nestojí ani o ženu prostorově příliš rozměrnou. A tak i zde platí, že vyhrává zlatá střední cesta. A právě tato informace vám také může pomoci v rozhodování se, zda držet diety a hubnout, nebo nikoli. Na internetu si můžete spočítat BMI index, podle kterého zjistíte, jaká by měla být vaše optimální váha. Pokud máte + 5 kg, rozhodně to není důvod k držení diet a pokusům zhubnout.

Zdroj obrázku: Freepik

Hubené ženy přijímají hůře signály erotiky

Zamysleli jste se někdy nad tím, co mají společného jídlo a sex? Že vás tato otázka ještě nenapadla? Máme pro vás rozuzlení, které má hodně společného pávě s tím, jaké ženy si muži vybírají. Žena, na které je vidět, že má ráda jídlo a nebojí se ho, je mnohem citlivější k vůním, chuti, sluchu, zraku i dotekům, které úzce souvisí s výběrem a přípravou jídla. A mnoho společného to má také s partnerským životem, pro který je těchto 5 základních smyslů klíčových. Žena, která vyniká těmito smysly přes jídlo, dokáže mnohem lépe číst erotické signály, pro které jsou právě lidské smysly důležité.

Zdroj obrázku: Freepik

Hubnutí a diety mohou zničit sexuální život

I toto je tvrzení, které vás dost možná překvapí. Držení diet, pomocí kterých se ženy snaží zhubnout, totiž může vést k mnoha zdravotním problémům, které se přetvoří v problémy v sexuálním životě. Před držením diet a možnými problémy v partnerském životě byste měli dát raději přednost sportu. Pokud si přejete zhubnout nějaké to kilo, pomůže vám s tím i sport, pohyb je to, co vám nejvíce prospěje. Pohybem získáte také ještě jedno velmi výrazné plus. Dojde ke zpevnění postavy, což je přesně to, co muži hledají. Nepotřebují hubenou ženu, ale ženu, která má pevnou postavu, to je to, co je na ženě opravdu dokáže upoutat.

Zdroj: https://www.thesun.co.uk/fabulous/9121071/forget-hourglass-curves-and-thigh-gaps-slim-thick-is-the-body-shape-celebs-are-striving-for-this-summer-and-heres-how-to-get-it/