Sensual Glamour Beautiful Woman Model With Fresh Daily Makeup With Nude Lips Color Clean Healthy Skin Face

Husté a krásné obočí jako ze salonu: mléko a ricinový olej mu dodají sílu

Ne každý má od přírody husté a silné obočí. Naštěstí však existuje velmi jednoduchý způsob, jak si doma připravit prostředek, díky kterému bude vaše obočí jako po návštěvě kosmetického salonu. Nebudete utrácet mnoho peněz a konečný efekt vás jistě uspokojí.

Přirozená krása

Od přírody husté obočí bez použití zbytečné zkrášlující kosmetiky, to je sen spousty žen. V době zuřivé inflace a neustálého zvyšování cen se mnoho lidí vzdává drahých návštěv v kosmetických salonech a uchyluje se k domácímu zkrášlování za použití přírodních prostředků. Jednoduchá péče, která zajistí krásné obočí, je nyní velkým internetovým hitem.

Jako první zkuste využít sílu mléka. Mléko má spoustu zdravotních a prospěšných vlastností. Je bohaté na bílkoviny a vápník. Lázně v této bílé tekutině se údajně používaly ve starověku, známé například u žen s nadpozemskou krásou, jako byla Kleopatra. Díky nim měla egyptská vládkyně hladkou a lesklou pokožku. Složky obsažené v mléce pozitivně ovlivňují nejen pleť, ale také dokonale vyživují chloupky obočí. Jediné, co vám stačí, je namočit tampony do mléka a potřít jimi obočí. Nechte působit nejlépe přes noc a ráno opláchněte vodou.

Zdroj obrázku: Freepik

Ricinový olej

Dalším jednoduchým způsobem je použití tohoto výživného oleje, který stačí jemně vmasírovat štětcem do obočí, a to nejlépe před spaním. Díky tomu zlepšíte krevní oběh a okysličíte vlasové folikuly. Nezapomínejte na to, že ricinový olej je bohatý na vitamíny a mastné kyseliny, které dokážou urychlit růst obočí. Hluboce pronikají do pokožky a vyživují folikuly chloupků a přirozeně je stimulují.

Olej také napomáhá přirozenému vypadávání chloupků. Díky těmto jednoduchým způsobům se můžete o své obočí postarat i v pohodlí domova a nemusíte utrácet velké peníze za náročné procedury, které bývají velmi často pro tělo škodlivé a hlavně nepřirozené. Mléko můžete využít také například ve formě obkladu, kdy vatové tampony namočené v mléce položíte na obočí a necháte je 20 minut působit. Vaše obočí se vám za takovou péči určitě odvděčí.

Zdroj: https://www.shorttutorials.com/how-to-darker-eye-brows/milk.html, https://www.myglamm.com/glammstudio/castor-oil-for-eyebrows, https://www.vikatan.com/literature/arts/98520-milk-onion-extract-castor-oil---9-ways-to-beautify-eyebrow