Watch 2309852 1280[1]

I muži mají svá tajemství. Víme, co dělají, když je nikdo nevidí

Co dělají muži, když se nikdo nedívá? To je otázka, na kterou by ráda znala odpověď řada žen, možná i vy! Nechceme samozřejmě příliš generalizovat, ale věříme, že se pánové neurazí, když zmíníme některé nejčastější aktivity, kterým se muži věnují, když je zrovna nikdo nesleduje.

Internet

Většina mužů si nedokáže představit svůj život bez internetu. Ale to možná budou mít muži i ženy společné. Pokud tedy mají chvilku pro sebe a mohou se věnovat čemukoliv, co chtějí, určitě jim bude dělat společníka právě internet. Nejnavštěvovanější weby jsou seznamovací weby, aplikace na akcie, auta a nemovitosti. Ale i muži tráví spoustu času na sociálních sítích a mnoho z nich i pravidelně přispívá.

Zdroj obrázku: Pixabay

Erotika

Nikoho asi nepřekvapí ani to, že muži si rádi během svých volných chvil prohlíží erotický obsah. A nemusí se nutně jednat jen o pornografické stránky. Muži se rádi podívají i na modelky předvádějící prádlo nebo obecně na jakékoliv hezké ženy.

Jídlo

Kdo by občas nezhřešil v jídle? Pokud si dámy myslíte, že pánů se tato slabost netýká, jste na omylu. I oni občas vybílí ledničku, objednají si velkou dovážku z nejbližšího fastfoodu nebo se prostě pořádně přecpou chipsy. Je to způsob relaxace a odreagování od starostí, který funguje dobře pro obě pohlaví. A pokud se to neděje skutečně až moc často, vlastně ani o nic nejde.

Zdroj obrázku: Pixabay

Plivání na chodník

Tento zvyk je v dnešní době již považován za velmi nevhodný a většina moderních mužů se mu vyhýbá. Když se ale nikdo nedívá, i ten největší gentleman si občas na chodník odplivne.

Zábava v autě

Muži se ženám často vysmívají za to, že si svůj make-up dodělávají při jízdě v autě. Co ale dělají v autě muži? Snad jen tak nečinně nesedí? Pokud budete někdy pozorně sledovat pány za volantem, možná si všimnete, že spousta z nich si zpívá společně s rádiem nebo se rýpají v nose či v uších. S nadsázkou lze tedy říct, že občas provádí hygienu, kterou doma nestihli.