Man 949058 1920

Očekávání žen na seznamkách je často jiné, než drsná realita

Jsem si poměrně jistá, že každá z nás si už prošla peklem internetového seznamování. V dnešní době plné stresu a práce už nezbývá moc času chodit do restaurací a klubů, a mnoho žen se bojí, že kvůli nedostatečné socializaci zcela ztrácí šanci na lásku. Uchylují se pak na aplikace, kde mohou najít pochopení a příjemnou konverzaci u dalších uživatelů.

Co od ní máme očekávat?

Každý hledá něco jiného, naštěstí vy samy si můžete nastavit různá kritéria, podle kterých vám algoritmus vygeneruje ideální protějšek. Ať už si chcete najít jednodenní povyražení, životního partnera, nebo jen přítele na konverzování, portál vám poskytne spousty možností. Proč tedy seznamku nepoužívají všichni? Bohužel ne vždy jde vše hladce a mnohokrát se uživatelé dostávají do nepříjemných situací. Kolikrát jsem slyšela od svých kamarádek, že se jim muž na schůzku nedostavil, konverzace nabrala pro ně velmi nepříjemný směr, nebo že jim hrozně dlouho trvalo, než našly nějakého přijatelného nápadníka. Jaké jsou tedy výhody internetového seznamování?

  • Seznamujete se z pohodlí vašeho obýváku
  • Máte opravdu velké množství možností
  • Za den jste schopni se seznámit se stovkami mužů, aniž byste je musely potkat
  • Díky mnoha filtrům se můžete zaměřit přesně na to, co hledáte
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Je pro nás výhodné se na ni přihlásit?

Jsem asi poněkud staromódní, a přestože fandím moderním technologiím a uvítám, když mi usnadní život, na seznamku bych se nepřihlašovala, pokud by to opravdu nebyla poslední možnost.. Jedná se čistě o můj názor, ale mně se líbí ta představa, že na svou drahou polovičku můžu narazit prakticky kdekoli. Je to navíc i přirozenější, naše vztahy jsou vždy navazovány skrze nějakou společnou okolnost, tak proč by jí měla být internetová seznamka, když to může být práce, společný kamarád, oběma milovaná aktivita, nebo navštívené místo? Okolí na nás sice kolikrát tlačí, že už bychom někoho měli mít, v důsledku čehož se pak trápíme a snažíme se to napravit rychlým hledáním na těchto portálech. Já osobně radím, zachovejte si chladnou hlavu, láska někde na každého z nás.