Young Brunette Girl Shirts Chilling Chair Sunny Morning She Holds Legs Smiling With Closed Eyes

IPL epilátor se postará o hladkou pokožku bez chloupků po několik týdnů

Depilace je běžným způsobem péče o krásu těla. Chloupky jsou nemoderní, a tak je třeba se jich jednoduchým způsobem zbavit. K tomuto účelu můžete použít obyčejnou žiletku nebo některý z praktických elektrických epilátorů. Jedná se o přístroje, které chloupky odstraní i s kořínky, a pokožka zůstane hladká delší dobu než po použití klasické žiletky.

Holicí strojky na jedno použití

Když se před mnoha lety u nás začalo s odstraňováním chloupků, využívaly se zprvu jednorázové holicí strojky. Jednoduše se používají a stále zůstávají ve hře, i když jsou v nabídce další možnosti depilace. Těmi jsou třeba voskové náplasti a depilační krémy, které ale ženskou část populace příliš neoslovily. Ještě stále je můžeme v drogeriích koupit.

Revolucí v epilaci se ale staly elektrické epilátory, jež ihned získaly velkou oblibu. Postupem času se v kosmetických salonech zabydlely takové metody odstraňování chloupků, jako je laser. A nyní se objevila novinka, díky níž si ženy mohou chloupky odstraňovat samy – IPL epilátory.

Zdroj obrázku: Freepik

Jaká je výhoda IPL epilátorů

Zásadní na práci IPL epilátorů je bezbolestné odstraňování nepříjemných chloupků. Pracují totiž na bázi generace pulzů světla, které směřuje přímo ke kořínku jednotlivých chloupků. Existují přístroje, které jsou schopné generovat velké množství těchto světelných pulzů, díky čemuž bude pokožka hladká po dlouhou dobu.

První viditelné účinky se dostavují po čtyřech týdnech. Uspokojivého výsledku je ale dosaženo po šesti až osmi ošetřeních. Je třeba je provádět pravidelně každý týden, abyste dosáhli kýženého efektu.

Kdy není vhodné IPL epilátor používat

Existují situace, pro které není použití IPL epilátoru vhodné. Týká se to zejména kožních onemocnění nebo těhotenství. Více se o tom dozvíte v návodu, který je přiložen k přístroji. Použití IPL epilátoru je bezbolestné a nezpůsobuje podráždění pokožky.

Zdroj: https://www.eviamedical.com/blog/everything-you-need-to-know-about-ipl-treatment