John Baker's Corinna High Heel Veloursleder Schwarz (2)

Jak nosit vysoké podpatky

By: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires

Vysoké podpatky jsou velmi sexy a dělají nohy krásnějšími a také samozřejmě delšími. Pokud žena není obézní a chce vypadat skutečně dobře, tak jí podpatky jedině podtrhnou. Jak ale nosit vysoké podpatky?

Záleží na vaší výšce. Jestliže patříte mezi ty, které jsou menšího vzrůstu, můžete si dovolit podpatky vysoké, jak budete chtít. Jestli patříte k větším ženám, tak uzpůsobte podpatky svojí postavě, abyste nebyla nepřiměřeně až moc velká. Chůze ve vysokých botách není snadná a chce si to pořádně natrénovat. Abyste to vše zvládala na jedničku, začněte si pořizovat podpatky nižší a postupně si vybírejte vyšší.

Rozhodně nestoupejte na deseticentimetrové boty hned od začátku. Chůzi si trénujte doma. Choďte po bytě. Pozor na nerovné terény. Pokud se chystáte do uličky, která je dlážděná, tak si vezměte raději boty nižší. S tímto mám osobní zkušenost, protože u nás ve městě je hlavní nákupní třída vydlážděná malými kostičkami a chůze po nich v podpatcích není žádný med.

Pokud tedy mám namířeno právě sem, beru si raději nízké boty. Předem tedy promýšlejte, kam vaše cesta směřuje a jaký tam bude povrch. Mohla byste si totiž velmi ublížit vyvrknutou nohou, nebo minimálně při své chůzi vypadat směšně, což by vám určitě nebylo vůbec příjemné.

Velmi pěkně vypadají vysoké boty v létě, pokud si vezmete kratší sukni. Nohy si tak opticky prodloužíte a budou vypadat skutečně hezky. V zimě pak zapůsobíte v kozačkách na podpatku, do kterých si zastrčíte úzké džíny.

Musíte však vědět, že si to můžete dovolit a že vaše postava odpovídá tomuto stylu oblečení. Pokud tomu tak není, raději se podobným věcem vyhněte. Možností, jak nosit boty na podpatku a s čím je zkombinovat je spousty, proto máte mnoho možností, jak boty nosit. Sledujte hlavně módní trendy, kterými se pak sama řiďte. Dotáhnete tak svůj outfit do maximální možné jedinečnosti a originality.