Aid 1807543 640

Jak pomoci skalpelu

aid-1807543_640

 

Ať už se chystáte do nemocnice pod skalpel coby maminka s indikací porod sekcí neboli na císařský porod, k napravení poškozených kostí či kloubů nebo k opravě nefunkčních či neestetických měkkých tkání, budete řešit kvalitu, rychlost a rozsah hojení pooperační rány.

Podle toho, zda vše proběhne bez komplikací či naopak, budete se věnovat různě dlouhé a různě široké či takřka nepostřehnutelné jizvě.

Aby následky operace právě v podobě jizvy byly co nejméně viditelné a dlouhodobě nebolestivé, přibalte si s sebou, pokud vám to už lékař nedoporučil, balení léku Wobenzym. Kromě toho, že omezí bolest, což pro příznivé hojení hodně znamená, hlavně pomocí enzymů obdobných jako užívá naše vlastní tělo nastartuje ihned po výkonu hojivé procesy a omezí nežádoucí otoky, které pooperační stav často zkomplikují.

V celkově žádoucím klidovém pooperačním stavu na lůžku enzymy podporují právě nedostatkem pohybu zpomalený oběh lymfy. Právě lymfatický oběh výrazně podporuje přísun protilátek a odbourávání toxických látek, takže právě tato pomoc enzymů je v tomto případě na místě.

Po dohodě s lékařem nasaďte první dávku 7 dražé s první pevnou stravou, pak pokračujte v tomtéž množství 2x denně nejméně po dobu 7 dní. V případě potřeby nasazení zajišťovacích antibiotik, zvyšuje a zefektivňuje enzymoterapie jejich účinnost.

Pokud enzymoterapii chcete využít i jako prevenci, imunitní ochranu pro zvýšení celkové odolnosti organismu, pokračujte v užívání léku Wobenzym po dobu 8 – 10 týdnů. Více na www.wobenzym.cz