Jak poznáte nevěrného muže?

By: Tony Alter

Bohužel, nevěrníků kolem nás běhá více, než dost je asi všem jasné. Spousta mužů, ale i žen, svým partnerům zahýbá a jsou si nevěrní. Jak se takový muž pozná a jak se vlastně chová?

Muži jsou tvorové velmi zvláštní a mnohdy se v tom, co se jim právě honí v hlavě, vůbec nevyznáme. Muž, který má záletnictví v krvi, dokáže být nevěrný i velmi krásné a atraktivní ženě, kterou mu ostatní mohou jen závidět. Bohužel i takovým krásným ženám záletník, který to má v krvi, zahýbá. Vezměte si, jak jsou na tom některé naše celebrity, které jsou skutečně krásné a atraktivní, bohaté a slavné – a přesto jsou jim muži nevěrní.

Nevěrníci to mají tak, že jsou tak profesionální lháři a velmi dobře v tom všem umějí chodit. Na nevěrníka si jen tak nepřijdete. On moc dobře ví, co si k vám může dovolit a pokud vám skutečně zahnul a vy na něj máte podezření, dokáže celou situaci sehrát tak, že udělá z vás hysterku a vy budete ta, kdo je ten špatný. Moc dobře si uvědomuje a ví, jak se z této šlamastiky dostat a co má udělat proto, aby se zbavil vašeho obviňování. Ve finále budete špatná právě vy, protože on to na vás zahraje takovým způsobem, že se nebudete stačit divit.

Pokud nevěrníkovi ztropíte scénu, tak se vám také může stát, že si začne balit kufry a dělat že od té hysterky odchází. Toto je však většinou jen demonstrativní a rozhodně se nemusíte bát, že to skutečně udělá. Nevěrník se po sobě snaží zahladit všechny stopy, abyste jej nemohla ničím usvědčit. Smaže si zprávy, volaná čísla, očistí si rtěnku z košile a podobně. Někdy však nemusí být až tak pozorný, jak se může na první pohled zdát a vy mu přeci jen na něco přijít můžete. Přeci jen jste žena, která si vše velmi dobře uvědomuje a tak i pátrá. Pokud pátrá intenzivně, může se stát, že skutečně na něco přijde a bude tak moci nevěrníka argumentovat.