montovane-domky

Jaké jsou výhody montované dřevostavby?

Jaké kritéria jsou pro vás důležitá při rozhodování o stavbě vlastního rodinného domu? Přáním většiny potencionálních stavitelů je postavit svůj dům rychle a zároveň levně. Ještě před pár lety se to zdálo jako nereálný sen. Ten se však proměnil ve skutečnost. Již nemusíte na postavení svého rodinného domu čekat dlouhé měsíce nebo dokonce rok. Kdepak.

montovane-domkyVáš nový dům může být postaven během několika týdnů. Navíc bude postaven z ekologického materiálu – dřeva. Ano, mluvíme o dřevostavbách, které mají ještě celou řadu výhod. Mnoho lidí se před stavbou obávalo, že jim dřevostavby neposkytnou takový komfort bydlení jako klasické zděné doby. Brzy však přišli na to, že to není pravda. Montované dřevostavby svým majitelům poskytují stoprocentní komfort.

Mezi hlavní výhody montovaných dřevostaveb tedy patří krátká doba výstavby a nízká pořizovací cena. Montovanou dřevostavbu lze pořídit již za cenu většího bytu ve městě. Vy si můžete vybrat montovanou dřevostavbu s takovými dispozicemi, která bude vyhovovat vám i celé vaší rodině.

Dnes jsou stavěny dřevostavby pro dvě osoby i pro velice početné rodiny. Montované dřevostavby jsou často vyhledávané také proto, že jsou ekologické a jejich stavební technologie umožňuje zajistit úspory také v oblasti vytápění. Kdo z nás by nechtěl ušetřit tisíce korun ročně za energie spojené s vytápěním domu.

Asi jedinou nevýhodou montovaných dřevostaveb je, že nejsou vhodné pro výstavbu svépomocí. Při nízké pořizovací ceně to však není zas takový problém. Prvním krokem je tedy vybrat vhodnou stavební firmu. Dlouhodobé zkušenosti se stavbou montovaných dřevostaveb má společnost Stavex.

Za svou existenci postavili již desítky domů, se kterými jsou jejich majitelé maximálně spokojeni. O tom svědčí zejména kladné reference. Domy postavené společnosti Stavex mohou být také postaveny tak, aby spadaly do kategorie nízkoenergetických domů. Tato volba je vždy na vás. Pro více informací navštivte internetovou adresu www.stavex.cz/rodinne-domy/nizkoenergeticky/.