Question!

Jaké otázky muži nesnášejí

By: Stefan Baudy

Určitě jsou otázky, které muži na ženách nesnášejí. Jaké otázky jsou ty, které z našich úst neradi slyší?

Určitě se jim nelíbí otázka, jestli vás má rád. Pokud vás opravdu má rád, dá vám to najevo a nemusíte se ho na to ptát. Jestliže vás rád nemá, tak to taktéž poznáte. Rozhodně se na to nemusíte svého přítele ptát. Pokud to bude chtít říct, tak to řekne.

Další otázka, kterou váš drahý neuslyší rád je to, jestli s ním dnes nemusíte spát, protože dnes se vám prostě nechce. Každý muž si sex nerad odpírá a touto otázkou jej tak akorát naštvete.

Otázku, jestli s vámi půjde partner na nákupy, asi také nebude slyšet rád. Muži se ženami chodí neradi nakupovat, protože je to pro ně ztráta času, kterou by mohli trávit úplně jinak a po svém. Nákupy většinou nebaví žádného muže a říkat své přítelkyni co jí sluší a co nikoliv, určitě není pro muže vůbec zábavné.

Otázka typu, vezmeš si mě, někdy také není nic, co by váš drahý velmi rád slyšel. Neptejte se na to, budete vypadat, že jej do něčeho tlačíte, nebo že jste zoufalá a chcete se už konečně vdát. Toto řešte tehdy, jste-li spolu delší dobu a víte, že vám to klape. Rozhodně se vyhněte tomu, řešit tyto situace hned na začátku.

Vhodná není ani otázka typu, co je na vás jiného. Váš muž prostě nemusí zaregistrovat, že máte vlasy o 5 centimetrů kratší, nebo o tón tmavší. Jsou to věci, kterých se až tak muži nevšímají a které pro ně nemají ani žádný význam.

Dáš mi peníze na nový kabát? Tak ani toto se mužům zrovna 2 x nelíbí. Další nový hadr a ještě za něj musejí platit. Tak přesně to, se většině mužů hodí hlavou. Raději by si   koupili něco na své auto, než aby kupovali něco právě na vás.

Na otázku vypadám v tom dobře, vám většinou odpoví jo, abyste se jich již více nevyptávala a zůstala v tom, co jste si právě vzala na sebe. Pokud by vám řekl muž ne, byl by to nejspíše již velký extrém.