Valentina - playa azul

Jaké plavky si koupit na léto 2015?

By: emelec

Rok co rok je móda odlišná a každým rokem vychází nová kolekce oblečení všeho druhu, co bude tento rok tím pravým hrnkem kávy. Jsou lidé, kteří tyto kolekce pravidelně sledují, aby věděli, čím mohou udělat díru do světa a pak existují ti, kteří dají přednost praktičnosti a pohodlnosti.

Jaké jsou plavky pro rok 2015?

Ještě není ani jaro a my už známe, které plavky budou hitem letošního léta. Mnozí si myslí, že na plavkách není tolik co měnit a pravdou je, že občas se mění střih, ale ve většině případů se změní pouze vzor na plavkách.

Plavky vcelku anebo chceme dva díly?

Plavky vcelku nebyly v módě již několik posledních let, protože vrchní příčky patří plavkám, které se skládají ze dvou dílů. Každé léto bylo moderní něco jiného, jedno léto se nosil střih, kdy vrchní díl plavek nebyl na ramena, ale kolem krku. Jeden rok zase tento střih nahradily trojúhelníčky a pak se našly i roky, kdy módu ovládly klasické podprsenkové typy. Tento rok není striktně dané, že trojúhelníčky musí do koše a vpřed jdou podprsenkové typy, tento rok je povoleno to, co ženě sedne nejlépe, protože teď jde spíše o vzor než o střih.

Barvy anebo zvířátka?

Lidé, kteří mají jednobarevné plavky si myslí, že nemohou nic pokazit. To možná ano, ale pro letošní léto byste si měli udělat na vašich starých plavkách batiku, abyste na koupališti zazářili, protože pokud jde o barvy, tak moderní jsou aspoň dvě barvy, které jedna z druhé přechází. Ale pokud byste chtěli raději něco konzervativního, tak stačí, když jeden díl plavek bude jednobarevný a ten druhý bude mít nějaký vzor. Například velmi pěkně vypadá, když je vrchní díl plavek červený a spodní díl jsou pruhy černé a bíle, které jsou lemovány červenou barvou.

Kromě barvy i k letošnímu létu patří zvířata. Klasický tygr snad nikdy nevyjde z módy, avšak jen málo žen si takovéto plavky pořídí. Ale kromě zvířátek budou obdivované i různé vzory, zejména návrat do retro stylu. A s tím spojený vzor – puntíky, v téměř jakékoliv barevné kombinaci. A kromě zvířátek a puntíku nesmí ani chybět květinové vzory, které se aspoň na jednom modelu objeví snad každý rok, což způsobuje i to, že přestávají být tak oblíbené, ale na druhou stranu, pokud si je koupíte, budou pravděpodobné nadčasové.

Doplňky na plavkách?

Znáte ty plavky, které jsou doplněny nějakými velkými kovovými kruhy či čtverci? Pokud je doma máte a chcete být moderní i další rok, tak je raději nechte zavřené v šuplíku. Avšak jestli patříte mezi lidi, kteří si v těchto velkých doplňcích libují, tak nebuďte smutní, protože i toto léto vám nabízí doplňky, zejména pokud jde o nevýrazné, jednobarevné plavky, takové jsou doplněné třeba prostornou růži na obou dílech plavek a podobně. Pro někoho to může být kýč, ale jsou lidé, kterým se to líbí.

I plavky jsou součástí oblečení a hlavně naši vizáži, a pokud chcete být moderní, měli byste tomu přizpůsobit celý šatník, takže i plavky.