Jaké šperky nosit a jaké vyhodit

By: Aleksey Gnilenkov

Určitě máte doma spousty šperků a přemýšlíte o tom, jestli byste se jich neměla zbavit. Některé jsou totiž už starší a vy si nejste až tak jistá, jestli je vůbec ještě někdy unosíte…

Co se nosí na krku?

Robustní a nápadné šperky, které jsou navíc i zdobené, teď právě frčí. Zajímavé jsou pak také dlouhé perlové náhrdelníky, které v této době také hodně unosíte. Pokud máte kratší perlové náhrdelníky, tak těch se také ještě nezbavujte, ty se do módy ještě vrátí.

Co už se ale jen tak rychle nevrátí, jsou zastaralé náhrdelníky z dob našich babiček. Nahradily je úplně jiné typy náhrdelníků a jen těžko se ještě doba, kdy se tyto věci nosily, bude vracet.

Pestrá paleta náušnic

Co se týká náušnic, tak nikdy nevyhazujte kruhy, ty totiž byly, jsou a budou v módě. Letos se ale nosí hlavně drobné náušnice a to například pecičky, malé kytičky, perličky… V jistou dobu se také hodně nosila peříčka v uchu a ta si ještě schovejte, protože jejich čas se také ještě vrátí.

Zbavte ale náušnic, které jsou dlouhé a které jsou až moc těžké.

Zápěstí a ruce, které okouzlí

By: Alicebyday

In jsou letos náramkové hodinky. Prstýnky se opět začínají nosit na více prstech. Sáhněte ale po menších prstenech. Zapomeňte na ty, kterým chybí kamínek, nebo které jsou už barevně nestabilní. S těmi už moc parády nenaděláte.

Náramky se nosí vrstvené. Klidně jich můžete mít na ruce kolik chcete a klidně mohou být různě stylově rozdílné. Na co ale skutečně zapomeňte, jsou náramky pletené, nebo náramky vyrobené z gumiček. Tento trend byl pouze nárazový a zcela jistě se již nebude opakovat. Jinak si náramky ponechte. Tady se móda bude opět vracet a zbavovat se jich tak nemá cenu. Určitě byste toho později litovala.