6340184069 11f3188c5b

Jaké vlasy se líbí mužům, dlouhé, nebo krátké?

6340184069_11f3188c5bTo, že vlasy mají velký vliv na to, jak vypadáme je asi jasné. Proto také o účesu hodně přemýšlíme a řešíme, jak by měl vypadat, jakou barvu bychom měli na vlasech mít a co je právě in.

Mají muži na ženách raději vlasy dlouhé, nebo krátké?

Je to samozřejmě individuální, a pokud má někdo vlasy krátké a sluší mu, tak není důvod něco měnit, naopak pokud má žena bohaté kadeře a kvalitní vlasy, pak se určitě neostříhá na krátko. V dnešní době jsou trendy různé účesy a skutečně si můžete na hlavě vytvořit téměř cokoliv. Není to jako dříve, kdy byla trendem trvalá a každá žena ji na hlavě měla.

Některým mužům se více líbí dlouhé vlasy a těch mužů je většina. Naopak pak krátké nejsou až tak zajímavé, nepřijdou jim sexy. Ono ale velmi záleží na typu ženy. Pokud má krásný jemný obličej, pak jsou krátké vlasy naprosto úžasné. Muže ale vzrušuje představa, že mají vlasy ženy rozložené po polštáři, že je mohou po jejich vlasech hladit a že pokud je žena nad nimi a líbá je, tak mají vlasy ženy na sobě, což jim činí příjemný pocit. Při sexuálních hrátkách, pak mohou muži ženu za vlasy lehce zatahat, což se potom líbí nejednomu z nich.

Vlasy jsou korunou krásy a kromě toho, že vymýšlíme různé účesy, kterými se budeme pyšnit, barvíme si své hřívy různými barvami, pečujeme o ně, tak si velmi zakládáme na tom, jaký účes si vybereme a co svým vlasům dáme. Proto, abychom se mohly pyšnit těmi nejkrásnějšími vlasy, se o ně musíme umět dobře starat a mít odborníka, který nám s jejich péčí a údržbou pomůže. Každá z nás má svoji kadeřnici, některá i kadeřníka a v něm máme plnou důvěru. Necháváme se zde zdokonalit a necháme jej, aby o naše vlasy pečoval a doporučil nám vhodný účes.

Každé ráno se pak staráme o to, abychom měli co nejlepší účes a podtrhly tak naši krásu. Velmi také záleží na make-upu, ten je taktéž dost důležitý.