Vztah3

Jakmile se vytratí vášeň, je se vztahem konec. Nedovolte to a přestaňte dělat zásadní chyby

Je váš vztah dlouhodobý a chybí mu určitá vášeň? Neděláte náhodou některé typické chyby? Někdy si chyb nevšímáme, ale bohužel druhá polovička to vnímá jako zásadní problém. Dávejte si pozor na tyto nejčastější chyby a buďte ve vztahu šťastní.

Nekomunikace

Nekomunikace vede ke ztroskotání vztahu – dříve či později rozhodně! Nebojte se vyjádřit své pocity. Nebojte se také komunikovat. Ovšem doporučujeme, abyste komunikovali, nikoliv vyčítali. Pokud nebudete komunikovat, vytvoříte si kolem sebe bariéru a partner pro vás bude lhostejný.

Zdroj obrázku: Freepik

Slova, která mohou ublížit

Každý se čas od času hádá, ale neměli byste při hádce říci nic, co by vašemu partnerovi mohlo ublížit. I vás by to jistě bolelo, proto nic takového nedělejte. Pokud znáte nedostatky a slabosti protějšku, nepoužívejte je jako zbraň. V takovém případě mu můžete ublížit a zlomit srdce. Pokud se tato slovní přestřelka partnera dotkne, věřte, že na ni nezapomene a dříve či později vám ji připomene. Nejhorší je, že byste mu mohli natolik ublížit, že zraníte jeho sebevědomí.

Nic není jistota, ani samozřejmost

I když jste spolu deset, patnáct nebo dvacet let, nic není jistota. A už vůbec není jistota to, že vás za vše partner musí milovat. Neberte vztah jako něco samozřejmého. Čím déle vztah trvá, tím více musíme partnerovi vyznávat city. Právě ženy nesnášejí, když je muž bere jako jistotu a výhru, které již více říkat nemusí. Starejte se o vaše city navzájem. Buďte šťastní a říkejte své polovičce, že ji máte rádi.

Zdroj obrázku: Freepik

Neatraktivní zvyky

Tyto neatraktivní zvyky mohou především muže, ale i ženy odradit. Například kousání nehtů, vypouštění plynů, u žen neholení nohou, rozhazování svršků po bytě – jedná se o zvyky, které mohou druhou polovičku přímo odradit. I když si myslíte, že na tyto zvyky muž či žena nehledí, mýlíte se. Jistě stojí za to nad těmito zvyky přemýšlet dřív, než bude úplně pozdě. 

Zdroj: https://www.bustle.com/articles/107096-5-things-that-can-kill-passion-in-a-relationship-and-how-to-avoid-them