Bag Sunglasses Bench Outdoors

Jaký vybrat batoh, pokud se chystáte na víkendový pobyt do města?

Máte před sebou víkendový pobyt a pomalu přemýšlíte, co si sbalit a hlavně, jak mít všechny věci stále při ruce? Pokud se po městě plánujete pohybovat pár hodin, plně postačí větší kabelka. Na celodenní výlet za poznáním jakéhokoliv města, ale budete potřebovat vhodný dámský batoh. Jaký vybrat, aby splnil všechna vaše očekávání? Poradíme tipy, podle kterých ho vybrat i doporučíme ty nejlepší možnosti.

Pokud plánujete trávit celý den do městě, je jasné, že chcete mít při sobě všechny svoje věci. A zároveň mít určitou volnost. Je nesmysl tahat velké kufry nebo tašky, když decentní batůžek na záda splní stejný úkol. Jaký ale vybrat, abyste byla spokojena?

Zohledněte svůj outfit

Jako každá žena, i vy jistě toužíte po tom, vypadat skvěle za všech okolností. A je jedno, zda se jedná o romantickou večeři, nebo jde o toulky po městě s cílem poznávat jeho krásy. Být elegantní, to je důležité v každém větším městě. Podle toho vybírejte i dámský batoh, který si vezmete. Ideální je mít představu o tom, v jakém outfitu půjdete. Příliš sportovní oblečení se na toulky po městě určitě nehodí – takové je lepší na hory. A tomuto směru přizpůsobte také výběr batohu. Více než na sportovní dojem, dejte na jeho eleganci. Když bude barvou, ale i stylem ladit s vaším outfitem, je to jenom dobře.

Bez čeho se neobejdete?

Že by měl batoh do města ladit s vaším outfitem a měl by být zaměřený spíše na eleganci, to již víte. Druhým kritériem výběru musí být samozřejmě také jeho praktičnost. Tu poznáte snadno. Stačí, když si položíte otázku: „Vejde se mi do batohu vše, co si chci vzít?“. Tady už to nemusí být až tak jednoduché, jelikož počasí může vaše plány snadno zhatit.

Z původní představy, že budete mít v batohu jenom věci denní potřeby, jídlo a pití, se stane nutnost zabalit si i dostatek teplého a suchého oblečení. Naštěstí CCC má široký sortiment možností, a i v tomto směru jistě najdete vše, co pro víkendový výlet do města potřebujete. Naše rada proto zní jednoduše – sáhněte spíše po větším batohu, u kterého budete mít jistotu, že se vám do něj i v případě nouze vejde vše, co budete na víkendovém tripu potřebovat.

I cena rozhoduje

Možná si to v první chvíli neuvědomíte, ale dámský batoh byste měla vybírat i podle ceny. Jestli jsou vaše toulky městem spíše nárazové, není důvod utrácet obrovské částky za dámský batoh, který bude většinu času ležet doma ve skříni. I proto je vhodné začít na CCC, kde vás potěší nejenom šíře sortimentu, ale také jeho ceny. Pochopitelně není problém koupit si batoh do města jak v kamenném obchodě, tak i v e-shopu.

Chtějte pohodlí

Je jedno, zda si dámský batoh koupíte přímo v obchodě, nebo na internetu. V obou případech si ho nezapomeňte dobře vyzkoušet. Nejenom prázdný, ale i naplněný pár věcmi. Měl by vám na zádech dobře sedět, popruhy by se měly dobře nastavovat, s ohledem na vaše potřeby. Měl by jít snadno navlékat, i sundávat. I to jsou kritéria výběru batohu do města. V případě koupě na prodejně CCC prostě zkusíte jiný. U nákupu přes internet je vaším právem odstoupení od smlouvy do 14 dní, takže ani tady nemusíte nic riskovat.