Obleceni Zen1

Jakým oblečením žena upoutá muže: v první řadě ženskost a představivost

Ženy často tvrdí, že nemají co na sebe, i když jim skříně přetékají oblečením. Ještě než vyrazí na rande, jsou schopné u zrcadla stát několik hodin a vybírat model, ve kterém chtějí muže zaujmout. Víte ale, co se mužům na ženách líbí za oblečení? Ženy mají často pocit, že doma nemají to správné oblečení, ve kterém budou pro muže atraktivní. Na tom, co mají na sobě, ale mnohdy ani nesejde.

Někdy rozhodují detaily

Každá žena má svůj vlastní styl oblékání, ale rády také experimentují, zvlášť když mají jít na nějakou speciální akci. A tou může být právě rande. Červené šaty jsou klasikou, můžete je zvolit pro jakoukoli příležitost. Červená o vás hodně vypovídá. Takové ženy neprojdou nikde bez toho aniž by se za nimi muž neotočil. Vypadají sebevědomě, a když k tomu přidají červenou rtěnku, jsou pro muže velmi atraktivní.

Zdroj obrázku: Freepik

Muži také rádi koukají po ženách na vysokých podpatcích. I když to pro ženu nemusí být pohodlné, vypadají štíhlejší a vyšší. Nohy budou opticky delší a tím přitáhnete oko muže, který se vám líbí. Navíc v nich máte jinou chůzi než v teniskách a houpavé pohyby boků jsou pro muže jako rudá barva pro býka.

Pozor si dejte na materiály a také vhodně vybírejte spodní prádlo

Je důležité vybrat správný materiál, ze kterého je oblečení vyrobené. Krajka patří mezi látky, které jsou sice nejvíce sexy, ale může odhalit více, než byste chtěli. Z krajky si tak oblíkněte raději spodní prádlo, které by pod oblečením nemělo být vidět. Dobře zvýrazněné poprsí nebo zadeček udělá s muži divy. Muži milují představivost, proto se hned neodhalujte příliš a nechte jim prostor pro fantazii.

Zdroj obrázku: Freepik

Muži mají rádi halenky, které odhalují ramena nebo dekolt. Jsou vyzývavé, ale zároveň jim neukazují tolik, aby po nich muži „slintali“ jako hladoví psi. Štíhlé ženy si mohou obléci také legíny nebo přiléhavé džíny, které zvýrazní nohy a v kombinaci s vysokými podpatky působí opravdu sexy. Léto je vhodné období na to obléci si krátké šortky nebo sukni, které muži milují.

Zdroj: https://hernorm.com/outfits-guys-find-most-attractive/