Jarní líčení

By: Courtney Rhodes

Letos na jaře pofrčí výrazně zajímavé líčení, které podtrhne vaši osobitost. Pokud už máte v malíčku to, do čeho se na jaře obléknete, máte vyhlédnuté, nebo dokonce už nakoupené skvělé outfity, či nový účes pro rok 2015, tak je na řadě, doladit to hezkým zajímavým nalíčením a dokonalým make-upem.

Jarní líčení je plné barev, stejně tak, jako je jarní příroda plná barev. Určitě si kupte rtěnky v barvě růžové – tmavou či světlou podle toho, jaký jste typ, protože právě těmi si uděláte dokonale jarní rty. Na oči si pořiďte zelené oční stíny a zelená pofrčí od nejtmavší, po nejsvětlejší. Velký důraz klaďte na vaše tváře. Ty by měly být v trendy barvách oranžové. Co se týká růžové barvy, tak tu můžete mít na tvářích i očích.

Nezapomínejte na barevné nehty. Nehty si nalakujte barevně a to ve výrazných barvách, na jaře budete vypadat dokonale také tehdy, pokud budete mít na každém nehtu jinou barvu. Volte laky červené, žluté, zelené, růžové, fialové, oranžové… Vyhněte se černé, hnědé, stříbrné a zlaté. Toto rozhodně nejsou barvy jara. Na nehty si klidně namalujte nějaký veselý obrázek, nebo si na nehty nalepte nějakou jarní samolepku, či si je orazítkujte razítky na nehty. Růžová barva je vhodná pro všechny typy pleti a každou pleť výrazně projasní.

Na co byste při líčení letos určitě neměli zapomínat, je tvářenka. Můžete být nalíčené výrazně, jemně, nebo vůbec, ale tvářenku byste určitě na své pleti měla mít nanesenou. Zvýrazníte tak zdravou pleť. Tvářenku naneste nejprve na tváře, pak teprve na lícní kosti.

Bát se letos nemusíte ani rudých a výrazných rtů. Ty kombinujte se zelenými očními stíny. Nosit můžete zelené oční linky. Zelená a růžová jsou barvami, které letos frčí, proto si pořiďte líčení, se kterým budete in. Pro dokonalé líčení nezapomeňte na skvělý make-up, ten je velmi důležitý a bez něj to nepůjde. Make-up je základ, bez kterého se při líčení neobejdete.