1000heads Smoothies!

Jaro je nejlepší období na očistu organismu

Pomalu nás opouští chladná a nehostinná zima a přichází k nám jaro. Jaro je odedávna symbolem znovuzrození a čistoty. To se samozřejmě projevuje i na nás samotných – s prvními slunečními paprsky máme hned lepší náladu a cítíme se prostě skvěle.

By: whatleydude

Abychom náš pocit znovuzrození v novém roce ještě prohloubili, je právě teď nejvyšší čas podstoupit celkovou očistu organismu. Ta vás zbaví všech škodlivých látek v těle, uvolní vaše napětí a celkově budete vyrovnanější. Očista organismu se projeví nejen v naši fyzické stránce, ale změnu pocítíte i po té duševní. Alespoň jednou za rok, právě na jaře, by očistou organismu měl projít každý z nás.

Cest, jak k očištění organismu dojít je mnoho. Někdo volí kratší či delší půst, jiný člověk dá zase přednost pití bylinných čajů a pravidelnému pohybu. Jestliže si chcete očistu organismu zpříjemnit a užít si ji, pak vám doporučujeme podstoupit tradiční očistný, detoxikační a revitalizující program, po jehož absolvování se budete cítit jako znovuzrození.

Na mysli máme klasickou ajurvédskou masáž, která má tisíciletou tradici (její provádění se datuje již do období tři tisíce let před našim letopočtem). Ajurvédská masáž má výjimečné léčebné účinky. Cílem celé masáže je pak nastavit v našem těle rovnováhu, kterou můžete podpořit i vyznáváním zdravého životního stylu.

Chcete se dozvědět o ajurvédské masáži bližší informace? Najdete je na internetové adrese www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/. Cordeus je centrem trvalého zdraví a místní pracovníci moc dobře vědí, jak je odpočinek a relaxace důležitá pro naše zdraví. Proto kromě ajurvédské masáže najdete v nabídce třeba ozdravnou antistresovou masáž, indickou masáž hlavy, olejovou masáž, atd. U každého druhu masáže najdete mnoho zajímavých informací. Online si rovnou můžete objednat vámi zvolenou proceduru. Vše je rychlé a snadné.

1 komentář u “Jaro je nejlepší období na očistu organismu”

Diskuze je uzavřena.