London 1567903 640

Jazyková škola zdokonalí vaši konverzační dovednost

V dnešním světě, ať už z profesního, nebo osobního hlediska, je velice důležité umět alespoň jeden světový jazyk. Pokud jste se na základní a střední škole učila třeba anglicky, ovšem nedokážete nyní pípnout ani slovo, je nejvyšší čas přihlásit se do jazykové školy. Zlepšíte konverzační dovednost, zopakujete si slovíčka, která jste se kdysi učila, a hlavně překvapíte svého nadřízeného, že na sobě pracujete. Stejně tak oprášenou angličtinu využijete při cestování do zahraničí. V následujících řádcích vám proto představíme jazykovou školu, kde se vám budou opravdu věnovat.

Pokud zadáte do vyhledávače jazyková škola Praha 2, nabídne se vám vzdělávací instituce Britannika, která v hlavním městě působí od roku 2009. Za dobu své existence si vybudovala pověst kvalitní jazykové školy, a to především díky atraktivnímu výukovému modelu a ochotným lektorům.

Nemusíte si kupovat žádné učebnice

Spousta jazykových škol požaduje investici do příliš drahých učebnic, ovšem jazyková škola Praha je v tomto trochu jiná. Vytvořila si vlastní systém zapůjčení učebnic, a to vše umocnila ještě příznivými cenami samotných kurzů. Pro věrné zákazníky má navíc připraveny zajímavé nabídky.

Jazykovými kurzy na škole Britannika každoročně projde přes 1 300 studentů všech věkových kategorií, takže nezáleží na tom, zda jste teenagerka či seniorka.

Od angličtiny přes němčinu až po francouzštinu

Jazyková škola pořádá kurzy hned v několika světových jazycích – angličtině, francouzštině, italštině, němčině, ruštině a španělštině. Připraveny jsou i kurzy češtiny pro cizince. Vybrat si můžete z různých druhů. Přijdou si na své jak zájemkyně o individuální výuku, tak i příznivkyně skupinových či konverzačních kurzů.

Jazyková škola nově také organizuje studijní pobyty v zahraničí, přičemž zájemci míří především na Maltu, do Itálie či do Španělska.