hands-1246170_1920

Je to ve hvězdách. Šest znamení zvěrokruhu má k rozvodu blíže, než tuší

Nemusíte tomu věřit, ale astrologie má skutečný dopad na náš život. Po celém světě existuje spousta lidí, kteří pravidelně čtou horoskopy. Znamení ale může ovlivnit i šance na rozvod, povýšení v práci, naplnění životních cílů a snů a mnoho dalšího. Obecně může charakteristika znamení zvěrokruhu ovlivnit naše vztahy. Jaká znamení jsou více náchylná k rozvodům?

Beran, Blíženec a Panna

Berani nedokáží příliš zůstat na jednom místě. Zajímá je svět a vše, co nabízí. Milují cestování a zkoušení nových věcí, takže vztah s nimi se může zdát jako sen, ale pouze pro aktivní a dobrodružné jedince. Pokud dáváte přednost klidným večerům na gauči, dříve, nebo později takový vztah skončí.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Blíženci jsou nejodolnějším znamením z celého zvěrokruhu. Mají ale dvě tváře. Nevědí, co chtějí a jsou impulzivní, hodně mluví a milují silné pocity. Rychle se zamilují a stejně rychle je to přejde. Proto je mezi nimi hodně lidí, kteří se oženili několikrát. Panny rády plánují a jejich partner s tím musí počítat. Mají problémy s kompromisy, protože si myslí, že ví všechno nejlépe a nejsou příliš spontánní. Pokud si vezmou svůj přesný opak, rozvod je téměř jistý.

Střelec, Kozoroh a Vodnář

Střelci jsou zábavní a nevyhýbají se ostatním lidem. I během manželství se oddávají nevinným flirtům. A právě to jim nejčastěji podrazí nohy. Jejich vztahy mohou být úspěšné, ale pouze v případě, že jsou založeny na přátelství. Kozorozi drží nohy na zemi. Jsou ambiciózní a oddaní tomu, co dělají. Nemají problém si někoho najít. Problémy začínají po svatbě, protože partner bude vždy na druhém místě. Na prvním je pro ně rozhodně profesionální kariéra.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Vodnář má svobodného ducha, který si cení nezávislosti, takže pokud se rozhodne oženit, musí být upřímně zamilovaný. Ačkoli mnoho lidí pod tímto znamením v průběhu let vytvářelo úspěšné vztahy, bohužel často nemohou odolat tlaku a přes noc jednoduše zmizí. Vodnář by za žádných okolností neměl cítit omezení, protože jinak uteče a už ho nejspíš nikdy neuvidíte.