Je tu léto! Nejvyšší čas obměnit šatník! Nebo do něj alespoň něco přidat!

dress-864107_640

Myslíte si, že nemáte, co na sebe? Tak si nějaké nové oblečky pořiďte. Bez čeho se to letošní léto neobejdete?

Pohodlné šaty

Léto bez šatů, to je to samé jako léto bez slunce. Zkrátka k sobě patří. V šatníku byste měla mít večerní šaty na ramínka, sexy strečové (pokud vám to postava dovolí) a pohodlné maxi šaty. Ty jsou pro parné dny snad ze všech nejlepší. Stačí si k nim vzít sandálky, na ruku náramek a outfit je na světě.

Šaty s potiskem

Ať již s květinovým nebo geometrickým, v obou případech budete in. Tyto potisky jsou totiž letošní léto trendy. Z geometrických vzorů zabírají především ty tzv. asymetrické.

Barevné šortky

Léto patří barvám a obzvláště kraťasům barvy velmi sluší. Růžová, žlutá, červená, zelená , modrá. K nim si vezměte čisté bílé tričko a můžete vyrazit do tělocvičny i s kamarádkou na kávu.

Tričko s bláznivým motivem

Co k šortkám? Samozřejmě nějaké pěkné tričko. Doporučujeme zvolit nějaký bláznivý motiv. Projděte si nabídku e-shopu modovo.cz, kde o inspiraci rozhodně není nouze. Obzvláště zajímavá jsou černá třička s pestrými kontrastními motivy. My jsme se ale zamilovali do plameňáků.

Košile bez rukávů

Ani košile, ani tílko. Zkrátka něco mezi. Jednobarevné či s potiskem – letní atmosféru obzvláště dokreslují tzv. tropické motivy.

Trendy slamák

Nezapomeňte se chránit před škodlivými vlivy UV záření. Základem je krém s vysokým SPF faktorem a klobouk, nejlépe slamák.

Výrazný náhrdelník

Nezapomínejte na doplňky! Léto patří korálkům, řetízkům a výrazným náhrdelníkům. Držte se nepsaného pravidla, že čím jednodušší outfit na sobě máte, tím více si můžete vyhrát s doplňky. A obráceně. K šatům s volány si už naopak neberte nic.

Kalhoty evokující rozkvetlou louku

Pokud teplota najednou poklesne, což se i v létě může stát, místo šatů oblékněte kalhoty. Doporučujeme světlé s květinovým potiskem. Jsou originální a dobře vypadají – obzvláště s tenkým páskem nějaké kontrastní barvy.

 

Další rady ohledně nových módních trendů naleznete také na www.bezvamamca.cz