Jen málokterá žena je s ním spokojena. Lepší než zákrok plastického chirurga je ale pro poprsí tahle extrémně jednoduchá péče

Možná vás to nikdy nenapadlo, ale stejně jako zbytek těla i vaše poprsí potřebuje určitou péči. Pokud chcete, aby si vaše prsa udržela pěkný tvar, stojí za to se o ně starat každý den. Pomůžou vám nejen cvičení, ale také domácí tipy, které nic nestojí, a přitom přinesou efektivní výsledky. A to nejen pro krásné poprsí, ale také pro zdraví celého těla.

Efektivní cvičení

Pravidelný pohyb je velmi důležitý a posilování hrudníku byste neměli podceňovat. Proveďte 10 švihů paží dopředu a dozadu dvakrát denně a vytvořte rukou kruh. Skvělé jsou také cviky se závažím, kdy zvedáte činky nebo lahve naplněné vodou. Postavte se, zvedněte činky a narovnejte je před hrudníkem. Poté rozpažte ruce do stran a spusťte činky dolů. Opakujte alespoň pětkrát denně. Uvidíte, že vaše svalstvo bude mnohem silnější.

Hydratujte a regenerujte své tělo

Tohle je důležité nejen pro prsa, ale celé vaše tělo. Nezapomínejte dostatečně pít, protože tak si udržíte pevnou pokožku. Kromě toho si jednou nebo dvakrát týdně udělejte peeling. Postačí vám na to kávová sedlina a lžíce olivového oleje. Asi 5 minut tuto směs třete po těle a poté nechte 20 minut působit. Opláchněte vlažnou vodou.

Zdroj obrázku: Freepik

Kromě toho byste se měli zamyslet nad používáním zvlhčujících produktů. Ideální jsou ty, které jsou přímo určené pro prsa. Prostředky by vždy měly mít stahující, vyhlazující a posilující účinky. Dívejte se po kosmetice, která obsahuje ginkgo, mořské řasy, přesličku, břečťan, kolagen, elastin, kofein, vlašské ořechy, arniku a vitamín C. Použít můžete také kokosový, arganový nebo jiný olej, který obsahuje velké množství vitamínu E.

Stimulujte krevní oběh

Při sprchování střídejte teplou a studenou vodu. Zakončujte vždy studenou sprchou. Víme, že to není příjemné, ale budete tím skvěle posilovat svůj krevní oběh i imunitní systém. Vyzkoušet můžete také masáž prsou. Začněte na spodní straně prsou a dělejte krouživé pohyby s hlavicí sprchy. Postupně se propracujte nahoru a dolů k výstřihu. Vyhýbejte se při tom bradavkám. Brzy uvidíte jasné rozdíly.

Zdroj: https://www.healthline.com/health/how-to-get-perky-boobs